• (bkz: kandırıldık)

boğa spermiyle güçleneceğimizi sanarken, bizi fare ölüsüyle zehirlemişler.
  • ilginç vaka.dirisi çıksaydı daha ilginç hale gelebilirdi..

(bkz: minik sudenaz bir anda görme yetisini yitirdi)
  • red bull'un içinde canlı kalması beklenemezdi zaten.
    o yüzden ölüsünün çıkmasını çok da şaşırtıcı karşılamadım.

içmeyin lan, kalp krizi falan geçirceksiniz.
  • şansıma sokayım.

çıkmaz ki bizim aldığımız kutudan öyle şeyler.

alayım donlarına kadar.
  • içmemek için içinden fare çıkmasına gerek olmayan şey. kutu arkasında kırmızı ile yazan kısmı okursanız ne demek istediğimi anlarsınız.

yazıyı aktarıyorum: uyarı:alkol ile karıştırılarak veya beraber tüketilmemelidir. çocuklar , 18 yaş altı kişiler , yaşlılar , diyabetikler , yüksek tansiyonu olan kişiler , gebe ve emzikli kadınlar , metabolik hastalığı olanlar , böbrek yetmezliği olanlar ile kafeine hassas kişiler için tavsiye edilmez. sporcu içeceği değildir. yoğun fiziksel aktivite sırasında ve sonrasında tüketilmemelidir.günlük 500 ml den fazla tüketilmesi tavsiye edilmez.
  • farenin kanatlarının olmaması kandırıldığımızın delili olmuştur.
  • gecenin bu saatinde tam da görmek istediğim şeydi. tşkrlr.
  • adam redbull’dan çıkan fare ölüsünün videosunu bile silah dükkanında çekmiş. işte gerçek teksas ruhu budur.
  • uğur dündar'ı göreve davet etme isteği uyandıran hadise.
  • benim de anlamlandıramadığım şey, bizde ki bu fare ölüsü fetişizmi. herşeyin içine fare ölüsü koyuyoruz. coca cola 'dan çıkıyor, limonatadan çıkıyor, biradan çıkıyor, hiç olmadı kıyma yapılıp burgerlerin içine konuyor. illa fare ölüsü olacak ama bak, diğerlerine pek bir garezimiz yok. hayır neden fare? anlatasana biraz. şaşırtmayan, a aaa bu kadar da olmaz dedirtmeyen olaydır efendim.
hesabın var mı? giriş yap