şükela:  tümü | bugün
 • rockstar games'in yeni western tarzı oyunu (olacak). vaadedilene göre serbestlik sınırları zorlanacakmış. pub'a girip kavga çıkartmak, düello falan filan. yani vahşi batıya dair çoğu şey olacakmış. hikayenin haricinde de böyle özellikler olması tabi ki bir rockstar games güzelliğidir. ayrıca gta 4 ve midnight club*oyunlarında kullanılan rage motoruyla geliştiriliyormuş. dağ, taş, bayır da aşmak zorunda da kalacakmışız oyunda ki bu da oldukça gerçekçi bir oyun demektir. playstation 3 ve xbox 360 için çıkıyormuş oyun sadece. konsol almak için iyi bir nedeniniz var artık. para yok derseniz onu da düşünmüş rockstar games. sizin için oyunu 2009 sonbaharında çıkartıyor para biriktirin diye.
 • trailer da adamın birinin sesi duyulur: "mr marshall, come out come out where ever you are." bu bana outlaws taki meşhur söz where are you marshall'ı hatırlattı. pc ye çıkmayacak olması büyük kayıp. ilk oyun red dead revolver da olduğu gibi rockstar san diego tarafından geliştirilmekte.
 • pc'ye de çıkması için dua ettiğim oyun. nedenini, videoyu izleyip anlayabilirsiniz.

  http://www.youtube.com/…ge7eyho3f8w&feature=channel
 • bildiğimiz "outlaws" (lucasarts 1997) oyununun hakkettiği ilgiye nihayet gerektiği değeri vererek;
  "-evet ya bundan bizde yapalım her genç adamın rüyası vahşi batıda silah çekmekti", diyerek kolların sıvanıp rockstar hanedanlığına verilmiş görev neticesinde ortaya çıkacak olan oyun. nefis olabilir.
  outlaws oyunundan hatırladığımız en baba replik: "-dont be a fool marshall"
 • pc'ye çıktığı takdirde 100 dolar bile olsa alacağım bir oyun. ha yok, çıkmaz ise, iki elim yakanda rockstar, bilesin.

  steam'de bir destek grubu var, destek vermek isteyen olur ise ;
  http://steamcommunity.com/groups/rdrforpc
 • gameplay videolarına bakarak şunu net söyleyebilirim ki, konsol sahiplerine özenmemi sağlayan ender oyundan biri olacak.
 • çıkış günü yaklaştıkça elimi ayaamı titretiyo lan bu oyun. kemeraltı'na gidip kovboy şapkası bakıcam yemin ediyorum, öyle havaya girdim. bi de eski mantar tabancası çalışıyosa allaaaa.
 • an itibariyle x360 versiyonu malum ortamlara düşen oyun.
 • xbox versiyonundaki problemler bir tek bende mi diye düşündürten oyundur.

  edit: başka bir release ile dert tasa kalmadı.
 • çok sağlam bir oyun gibi görünüyor. uzun bir süreden sonra iyi bir western temalı oyun geldi sanırsam. (call of juarez'in de hakkını yememek lazım aslında) yalnız şu rockstar'ın konsol hastalığı hususuna da değinmeden edemeyeceğim. eskiden oyunları pc'ye konsoldan çok uzun süre sonra çıkarmalarına sinir oluyordum. (bkz: grand theft auto vice city) şu anda konsolum var ama ben oyunu ps3'e aldıktan 6 ay sonra çok daha iyi grafiklerle, ekstra özelliklerle pc'ye çıkartırlarsa bu sefer de ona sinir olacağım. neyse yapacak birşey yok. adamlar exclusiveleri için konsol mafyasından dünya kadar para alıyor muhtemelen. money talks.
hesabın var mı? giriş yap