• bu kadar her şeyin tam ayarında olduğu, tamm tadında olduğu bir dizi hayatımda izlememiştim. daha güzel diziler izledim ama bu kadar böyle yormayan, hoş bir tat bırakan bir dizi yok. burdaki entry sayısı çok şaşırttı beni.

başrolden tutun en küçük role kadar herkes çok gerçek, herkes insanın içini ısıtıyor ama sitcom yapmacikliginda değil.

craig roberts'ı paul rudd ile oynadığı fundamentals of caring'de de çok sevmiştim. çok başarılı.
  • birkaç gün önce keşfedip 3 sezonunu karantina haftasonunda bitirdiğim dizi. samimi, gerçekçi, kaliteli, hikayesi keyifli... buralarda ilgi görmemesine şaşırdım.
  • turk oldugum icin en cok gururlandigim ani bana yasatmis olan dizi. nasser karakteri cizgi filmden firlamis gibi. o cakma aksanla kesilen pozlar. muhtesem gobekle oynanan tenis.. bugun bitirdim ve bitsin istemedim. uc sezon uc yaz mevsimini izliyoruz ve hayatin bogucu kismini atlayip hep yaza donuyoruz muhtesem. bir country club uyesi olmus kadar oldum.
  • izlemesi keyifli, senaryosu ve oyunculugu ile izleyiciyi kendisine baglayan guzel dizi. bittiginde tadi damaginizda kaliyor.
  • yormayan "saf dizi" formatının en güzel örneklerinden biri.

ve bunun netflix ve hbo gibi büyük kanalların akla ziyan rahatsız edici mallıktaki aşırı edgy ürünler verdiği gençlik dizisinde yapılması ayrıca takdiri hakediyor. elbette klişe ama mozart in the jungle, undone ve mrs. maisel klişe olmalarına rağmen nasıl birer şaheser yaratmışsa bu dizi de öyle biraz... ayrıca scorsese baba'nın after hours'u üzerine izlemiştim, onu hatırlattı sık sık bana, yani konu olarak değil ama atmosferi ve sinematografisi o filmin fanlarına baya hitap edecek tarzda.

en iyi amazon dizisi/@don drapper listemin ilk onuna girecek kalitede başarılı bir dizi.
  • 80'li yıllar aşığı biri olarak senaryo gereği 1985 yılında geçtiği için diziyi izlemeye başladım ,çok da güzel ilerliyor.
  • konusu itibariyle türk tipi yaz dizisi gibi başlayan ama gerek iyi soundtrackleri gerek craig roberts'ın bakışları ile kaderini değiştirebilmiş komedi serisi. hadi ben submarine'i yıllar sonra tekrar izlememin şerefine karşıma çıktığına inanıp gönül vermiş gözüksem de, şöyle bir seksenlere gitmek için bile izlenebilir. ayrıca birkaç filmini daha izlersem bu galli alex turner'ı hangi aynama benzettiğimi çıkarabileceğime inanıyorum.
  • ilk sezonu 2015'te yayınlanan, 3 sezon ve 26 bölümden oluşan süpsüper komedi-drama dizisi. bölümler 25 dk. civarı. başrolde craig roberts denen eleman var. ulan diyorum ben bunu nereden tanıyorum. the fundamentals of caring'deki çocuk buymuş meğer. abartısız bir oyunculuğu var. aferin ona.

dizi 1985 yazından başlayarak red oaks denen şehir kulübünde çalışan 20'li yaşların başlarındaki gençlerin hayatına değiniyor. henüz kendilerini keşfetmeye çalışıyorlar.

freaks and geeks, loudermilk gibi sade işçiliği olan ve müzikleri güzel yapımları sevenler bunu da sevecektir diye düşünüyorum.

bu arada ilk sezonda television'dan marquee moon duyunca fazlasıyla gülümsetti.
  • keşke hiç bitmeseydi dedirten amazon prime dizisi. oyunculuklar öyle doğal ve gerçek ki, aranızda oyuncılarla bir bağ kuruyorsunuz ister istemez, dizi bittiğinde en sevdiğiniz arkadaşlarınızdan ayrılmış hissi veriyor.
  • 2. sezon onayı alan amazon dizisi.

http://tvbythenumbers.zap2it.com/…season-on-amazon/
hesabın var mı? giriş yap