şükela:  tümü | bugün
  • bir gün iki tane ekşici arkadaş artık sap gezmekten illallah ederek alfa olmaya karar vermişler. hemen the red pill başlığında öğüt veren birisini bulup ona "biz alfa olmak istiyoruz" demişler. kırmızı hap'çı abileri tüm o cool tavrıyla konuşmuş

"o iş kolay, şuradaki en yüksek tepenin zirvesine çıkıp üç kez ben alfa'yım diye bağırın. alfa olursunuz hemen."

ekşiciler kabul etmişler ve tepeye doğru yola koyulmuşlar. tepeye vardıklarında zirveye ulaşmak için birisinin diğerinin sırtına çıkması gerekiyormuş. öyle de yapmışlar. bir tanesi zirveye çıkıp "ben alfayım" diye üç kez bağırmış ve alfa olmuş. aşağıdaki yüksek sesle "dostum sen oldun, şimdi elini uzat da ben de alfa olayım" demiş. diğer ekşici arkadaşına bakmış ve demiş ki "siktir lan amına kodumun betası".
  • red pill'cinin teki gece yarisi ara sokaklardan yuruyerek evine giderken bir adam ve bir kadinla karsilasmis. adam kadini isaret ederek demis ki red pill'ciye:

"birader bak bu kadinin adi arzu. geceligi 500 lira normalde ama sana 300'e olur"

red pill'ci eleman cok sinirlenmis ve demis ki:

"siktir lan pezevenk. arzunun pazarligi olmaz."
  • irtifa kaybeden uçak birkaç dakika içinde yere çakılmak üzereyken, kadın yolculardan biri emniyet kemerini çözüp ayağa kalkar ve yüksek sesle "– eğer az sonra öleceksem, bir kadın olduğumu hissederek ölmek istiyorum!" diye bağırır.
    üstündeki kıyafetleri hızla çıkartıp kabindeki yolculara sorar: "– bu uçakta beni kadın gibi hissettirecek, adam gibi bir erkek yok mu?"

adamın biri ayağa kalkar, t-shirt'ünü çıkarır. kadına uzatır:
    "– al, bunu ütüle."
  • bi gün red pill'ci kendini geliştirip suyun üstünde yürümeye başlamış. bunu gören blue pill'ci "çünkü yüzme bilmiyor allahın eziği!" diye çemkirmiş...

bonus: yaman hımbıl!

ek: ilham
  • bir red pill'ci ve bir feminist kadın barda oturmaktadırlar. o sırada bir meriç içeri girer ve barmene "bunlar red pill'ci erkek ve feminist kadın değil mi?" diye sorar. barmen "evet, öyleler" der. sonra adam onlara doğru yürür ve sorar:

"selam, ne yapıyorsunuz?"
    red pill'ci cevaplar: "kadın haklarını geliştirmenin planlarını yapıyoruz."
    meriç sorar: "gerçekten mi? nasıl olacak?"
    red pill'ci: "bu sefer 14 milyon beta erkeği ve çirkin bir kadını öldüreceğiz." der.
    meriç tekrar sorar: "çirkin bir kadını mı???!"
    red pill'ci feminist kadına döner ve der ki: "gördün mü? sana kimsenin 14 milyon beta erkeği takmayacağını söylemiştim!"
  • redpillci reyiz şirket kurmuş, erkeklerden daha az maaşa çalışıyorlar diye sadece kadın çalışanları işe almış *.

redpillci reyiz taksim'de feminist yürüyüşüne katılmış, ütüsünü yaptırıp eve dönmüş.

redpillci reyiz duş alırken su kullanmazmış. meriç gözyaşlarında yıkanırmış.
  • abazanlık kırmızı hapçının canına tak etmiş, "ulan hapı atmadan önce saptım, kurtulurum bu durumdan diye hapı attım yine sapım, hala sapım, ne lan bu?" demiş, çocukluk arkadaşı meriç i aramış. "aga" demiş "sen ilkokulda bile kızlarla oyun oynardın, var mı ortamın beraber takılalım?" demiş. meriç de "ayıpsın karşiiiimmm, gece orjiye akıyoruz, lisede benim kankitom, senin platonik aşkın kezban da geliyor, sen de eksik kalma kop gel." demiş

hapçı sevinçten kudurmuş vaziyette, 30 yılın acısını çıkartacak.

neyse efendime söyleyeyim, bizim kırmızı hapçı 10 sene önce "kızlı ortam olursa giyerim" diyerek satın aldığı ama bugüne kadar hiç giymediği kırmızı gömleğini nihayet giyerek akşam sözleşilen eve gitmiş, içerisi ana baba günü, yığınla kadın erkek, hepsi cıbıl cıbıl. ışıkları kapatıp başlamışlar olaya, 15 - 20 dakika sonra hapçı sinirle küfrederek bağırmaya başlamış, millet şaşkın vaziyette, açmışlar hemen ışığı, meriç yanaşmış kankasına "noldu sorun ne karrrşiiim?" diye sormuş yamşak yamşak. bizim hapçı ne dese beğenirsiniz?

"ulan öpeceğimiz bir döt yediğimiz yaprağın haddi hesabı yok!"

hapçı reyiz ermniş muradına biz çıkalım kerevetine.