• çin finans sektörünü hedef alan, kısaltması rpx olan neo platformu kullanan ilk kripto para.

diğerlerinden tek farkı red pulse hong kong’ta kurulu bir şirkettir, diğer kripto paralar ise sadece coindir. ico çıkışında 1 neo 1000 rpx olacak şekilde arz yapılmıştır.

rpx’i şirket hissesi olarak da düşünebilirsiniz.
    şuan için güney kore borsası kucoin’de listelenmektedir.
    kucoin borsa linki: https://www.kucoin.com/#/?r=e3ipy7
    (link reflidir, adres açıktır)

kucoin borsası hakkında daha fazla bilgiyi anlattığım entry: (bkz: #72964594)

28 kasım’da ise tayland borsası tdax’da işlem görecek olup ilk 14 gün alım satımlarda komisyon uygulanmayacaktır.

neo’yu takip etmeye devam edin..
  • emin adımlarla yoluna devam etmektedir.
    şuan için twitter hesabında, 10 gün bıyunca ödül dağıtacaktır.

bu mu fiyatında etkili oldu bilmiyorum ama, şuan sadece işlem hacmi 2 küçük borsada işlem görüyor ve %100 arttı fiyatı. en dip seviyesi 2 gün önce 144 satoahi, şuan 650 satoshi. son 1 haftada %400 kazandırmıştır ve hergeçen gün kazandırmaktadır.

yarın öbürgün bittrex, polo, binance gibi işlem hacmi büyük borsalara girince fiyatı nelere gelir tahmin bile edemiyorum.
  • 3 günde fiyatını 684 satoshiden 1800 satoshiye çıkartmıştır.
    usd olarak 0.28 $
    ico satışında fiyatı 3 sent idi yani 0.03 $

0.03 >> 0.28 nerden nereye.
    500 $ verip aldığım 19.500 adeti şuan 5300 $ kazandırmıştır.
    sözlükte sadece benim yatırım yaptığım coin sanırım..
    kimse farkedip yazmamış..
  • neo platformunun ilk icosu. yani litecoin gibi bişey.

an itibariyle, dolar bazlı ico fiyatının 8.1 katı seviyelerinde.
    neo 35-37 dolar civarındayken icosu yapıldı ve toplam 27 neo ile maksimum yaklaşık 1000 dolar kabul ettiler.

ceosu jonathan ha etkili bir isim. ancak proje ve ürün konusunda henüz kayda değer, elle tutulur bir gelişme yok. neo platformu büyüdükçe etkileri artacaktır.

en büyük handikapları ico öncesi partner olduklarını açıkladıkları binance'e listelenememiş olmaları. muhtemelen süreç içinde bir anlaşmazlık oldu. icolarına girip yatırım yapma şansı yakalamış olmak ileride bir prestij ifade edecek mi merak ediyorum :) bi kaç güne iki yeni exchancede listelenecekler.
  • neonun ilk icosu olduğu ve gui wallet yüklemesi çok uzun sürdüğü için katılmak için çok uğraştığım coin. bu kadar uğraşmaya değdimi hemde nasıl. o zaman 10 neo ile katılabilmiştim. şimdi değeri neo olarak 5x usd olarak 13x yaptı. şimdi neo icolarını takip ediyorum. girebildiğim kadar gireceğim. yatırım tavsiyesidir.
  • yakın zamanda uçuşa geçmesi beklenen altcoin. geç olmadan satın almak için kucoin.com*
  • bu ay bitmeden 3 borsada daha yer bulacak coin. btc'nin hareketine göre ocak sonuna kadar sağlam bir yükselişe geçmesi muhtemel.
    kendileri kucoin'de mevcut.
    ayrıca coini tutanlardan birine çekilişle porche hediye edilecek. ayrıntılar sitede mevcut.
  • kucoin'den 1800000 küsur kazandığım coin. listede adım var ancak nasıl çekilecek bulamadım.
    sıralı tam liste:

edit: yanlış alarm olabilir. mailler pl***@***.com şeklinde olduğundan ben değilim muhtemelen. çünkü sitesinde yatırılmamış ve herhangi bir bildiri yok. dağılabiliriz.

yalnız bu arkadaş porsche 911 carrera 3.0t kazanmış. 53***@***.com
  • (bkz: kucoin) promosyonundan açıkladığına göre (te***@***.com 1723343.2677 rpx ) kazandığım kripto para.

ha ''te'' ile başlayıp ''com'' ile biten başka biri daha varsa bana geçmiş, kazanan arkadaşa hayırlı olsun.
  • şu an 25 cent.
    iyi bir çıkış yapabilir.
    yapmayabilir de.
    coin eğilimleri için istihbarat yöntemi mi ne kullanacakmış.
    proje ilginç.
    burası daha kalabalıklaşır.
hesabın var mı? giriş yap