şükela:  tümü | bugün soru sor
 • alanya'da kendi biralarını üretip satan hoş mekan. ürettikleri 4 çeşit biradan(pilsner, helles, martzen, weizen) martzenin hastası olduğum ve güler yüzlü çalışanları,getirdikleri sınırsız patlamış mısırla her alanya'ya gittiğimde uğradığım yerdir. kesinlikle gidilip görülesi, birası tadılasıdır. ayrıntılı bilgi için http://www.redtowerbrewery.com/tr
 • restoranı da mevcuttur,

  geçen sene birahane tarafının masaları direk alanya limanına bakarken şimdi araya restoran girmiştir.

  bir de her akşam canlı müzik var, olmasa daha cici olurmuş.

  ama hayatın anlamı nedir? martzeeennnn!!!!!!!

  eğer önceden sipariş verirseniz, helles dışındaki biraları sizin için özel şişeliyorlar. böyle de bulunmaz bir hizmetleri var canlarımın...

  martzeeeennnn!!!!!!
 • bir elif aş. kuruluşu.türkiye'deki kendi birasını kendi üreten nadir mekanlardan birisi.

  üst katındaki sky lounge bar'ın manzarası şahanedir.alanyanın ünlü dj'i adem'in sürekli türkçe pop çalması dışında bu barda göze batan bir kusur bulamazsınız çünkü restoranın işletmecisi ve kurucusu mekandaki hataları affetmez olabilecek hataları minimum'a indirir .manzara eşliğinde eşsiz mojito larının içilmesini ısrarla tavsiye ederim alanyanın en iyi mojitolarını taze nane ile damağınıza sunarlar.bunun üstüne birde long island ice tea ile şüphesiz kafanız kıyak olur işte asıl manzarayı o zaman görürsünüz.

  ayrıca burada leziz bir hamburger yaparlar.aynı hamburgeri yine kendi mekanlarından olan pupa corner cafe'de de yiyebilirsiniz.
 • ıpa leri türkiye'de üretilmiş en iyilerinden biridir kanımca.
 • pale ale, red ale ve ipa çeşitlerini deneyebildim. bir bira tüketicisi olarak ilk gözlemim etiket konusu. etiket konusunda daha başarılı benzer kulvardaki biralar için; (bkz: brewdog), (bkz: punk ipa), (bkz: 5am saint).
  lezzete gelirsek, pale ale ve red ale gerçekten hayal kırıklığı. ipa ise biraz daha iyi. deneyiniz denetiniz..
 • hayatımda içtiğim en kötü red ale’i yapan ve yine hayatımda ilk kez bir birayı biteremememe* yol açan sikimsonik “premium” bira.
 • red ale'i son zamanlardaki favori biram olan markadır. narenciye tonlarına zaafı olan tat paletim yüzünden bir avantajı olabilir.

  ipa olarak da ipa sevmeyen hatta içmemeyi tercih eden bana kendini içirmiştir.