şükela:  tümü | bugün
  • valentino'nun biraz daha benim yaşıma hitap eden yan markası. dantelli, tüllü, fiyonklu, bebe yakalı kıyafetleri gerçek bir genç hanımefendinin gardırobundan fırlamış gibi. ne zaman beymen'e gitsem ilk baktığım markalardan biri olur. hele fiyonklu yağmur botlarına resmen hasta oldum mükemmeller.
  • pre-fall 2018 koleksiyonuyla ekrana ekmek bandırmış marka. normalde valentino alamayan benim gibi genç hanımlara göredir ama euro kuru sağolsun yanından bile yaklaşılmayacak derecede pahalı olmaya başladı.
  • şu an sinirden ve hastalıktan pre-fall 2018 kreasyonunu izliyorum. tamamını izleyememiştim. evet sinirlendikçe ya da hastayken genelde defile izlerim. ya aşırı sinirli ve hastayım ondan çok odaklanmıyorum ya da cidden mükemmel bir kreasyon hazırlamışlar. allah o ceketler ve tek renk elbiseleri nedir? normalde balmain’i bile eleştiririm zaman zaman ki balmain benim için modanın en zirvesidir. bu kreasyonu cidden eleştiremedim. ya çok hasta ve sinirliyim ya da cidden çok çok çok iyi olmuş.