• yıl 2017, cinali reklamlariyla istedigini hala alabiliyor olmalari bana müthiş bir başarı gibi görünüyor.

ronaldo yok, messi yok, yarış pilotu yok, yok yok yok... kanatlanan cinaliler var.

tebrikler valla ne diyelim.
  • dün bodrum da mini cooper la 2 güzel bayanin bedava dagittigi enerji içeceği.
  • içerisinde alkol ve boğa spermi olmayan enerji içeceği.
    sınav haftaları o olmasa çekilmezdi
    saat 22-23.00 arası nescafe klasik 1 saat sonra da redbull içtiğim zaman sabahlıyorum ve çalıştığımı anlıyorum. gece ders çalışmayı sevenlere tavsiye ederim
  • parayi veren düdüğü çalar pazarlama politikasiyla bana nasrettin hocayi hatirlatan..absolut olmasa naapardi acaba? dedirten..içindeki kafein orani konusuldugunda,gen müd. "nescafede bizden daha fazla var "diyerek baska markayı kötüleyip gündemi degistirmeye yönelik çırpınışlarına şahit oldugumuz..göstermelik ikramlarini da organizasyonlarda 2 kati fiyatla satış yaparak amorti eden, kendi de calisanlari kadar soguk olmadikça cekilmez enerji ;) içeceği..
  • alkol ile birlikte tüketilirse öldürür.
  • https://www.davidwolfe.com/…destroyed-womans-liver/
    fazlası zarar olan şey.
    ben hiç içmedim.
    içmem.
  • bir redbull, bir de bizim mahallenin bakkalının 1.25 tl ye sattığı blue . redbull a göre değerleri hemen hemen aynı, farkı ise kokusu redbull a göre kötü

(bkz: içmeden yapamıyorum)
  • (bkz: red bull)
  • 6 şubat 2023 türkiye genelinde yaşanan depremlerden sonra herhangi bir açıklama başsağlığı vb yapmayan yardımlar konusunda herhangi bir adımı olmayan piyasa hakimi markadır. ülke genelinde milyonlar kazanıp ülkenin zor durumunda sessiz kalan markadır. bundan sonra kızgın boğa kimmiş görürsünüz. orospu çocukları!
  • tropical, blueberry,cranberry ve lime gibi çeşitleri olan içecek. bende enerji artışına neden olmuyor, original olanını tadı güzel olduğu için* *arada içiyorum. ne kola kadar çok asitli, ne de meyve suyu kadar yoğun. biraz fazla şekerli sadece, bu problemi de buzla seyrelterek çözüyorum. cherry cola ile birlikte favori içeceklerimden.
hesabın var mı? giriş yap