şükela:  tümü | bugün
  • yerli malı upload sitesi.

yüklenen gb'larca dosyayı kafasına göre silmesiyle meşhur. uzak durun.

sırf buradan 2 tb civarı dosya indirebilmek için premium satın aldım 1 aylık. indireceğim linklere bi girdim, hepsi silinmiş. ama silindi demiyor.
    diyor ki "the file you were looking for could not accessible at the moment, sorry for any inconvenience. indirmek istediğiniz dosya da erişim sorunu bulunmaktadır."

sorun var ama düzelir belki. ama düzelmiyor. uploader'ına ulaştım redbunker silmiş dedi. ulaşamıyoruz dosyalara.
    iyi ki 1 aylık almışım, boşa gidecekmiş yoksa.
    üstelik bu dosyaları indirebilmek için "premium only" şartı koşmuşlar. premium olmazsan indiremezsin diyor, premium alıyorsun yine indiremiyorsun...

upload sitemsi bir şey.
  • free indirecekler için dosyalara 400 mb sınırı koyar ulan it 400 mb dosyamı kaldı. çok net bir biçimde dünya tarihinin gelmiş geçmiş en şerefsiz dosya paylaşım sitesidir sırf inat için 400 mb altı dosya buldum bu siteden indirmek için kod girdirip 120 saniye bekletti üstüne 100 kb ile indirtiyor 300 mb dosya 50 dakikada inecek. özellikle çoğu bulunmayan filmleri, dizileri vs bu siteye yükleyen kişilere kafam girsin demekten başka bir şey gelmiyor aklıma bir an önce batması dileğiyle diyelim yerin rapidshare'in yanı olsun redbunker.