şükela:  tümü | bugün soru sor
70 entry daha
  • yapması gerekeni yapan erkek.

bir kere reddettiniz zaten, neden bu durum sizi bu kadar düşündürüyor hanımlar?

başımdan geçen bir olayı anlatayım da ibret alın:

takıldığım bir kız var. kız haftada bir gibi süre aralıklarıyla evime geliyor; vakit geçiriyoruz, gece bende kalıyor ve sabah toplanıp gidiyor. bir sabah kız gittikten yaklaşık 5 dakika sonra telefonuma şöyle bir mesaj bıraktı: ''bu sondu, bir daha birlikte olmayacağız.''

ulan niye yaptın ki şimdi böyle, hani her şey iyi gidiyordu ve benle birlikte olmaktan mutluydun... vs vs

gibi bir cevap verdim mi? vermedim amk!

hiçbir cevap vermedim. bir gün boyunca kendisini görmezden geldikten sonra bütün platformlardan engelledim. diğer iki gün boyunca arama ve sms'lere maruz kaldım, cevap vermedim. en son aradığında ise telefonu açıp meşgul olduğumu ve sonra arayacağımı söyledim. aradım da. türlü hakaretlere ve utandırma taktiklerine maruz kaldım. en ufak tepki vermedim.

pes etti ve özür diledi. kendisiyle hala haftadan haftaya görüşüyoruz, benim evimde.*

omurgalı olduğunuz ve kişiliğinizden ödün vermediğiniz sürece yenilgiler, retler, hakaretler sizi yenemez beyler. pes etmeyecekseniz, pes eden kazanamaz.

(bkz: dark triad)
    (bkz: hayata başlayacaklara tavsiyeler)
111 entry daha