şükela:  tümü | bugün soru sor
 • edit: güzide bir yazarımızın başlığı başıma kalmış!

  bi defa olur anlarım. var çevremizde böyle bir iki istisna. ama yazdığın gibi "birkaç" defa başına geldiyse demek ki sen erkeklerin sana ilgi duymasına aç, arkadaşlarınla arandaki mesafeyi belirleyemeyen bir ilgi şeysisin (sansürlü). hoşuna gidiyor erkekleri kuyruğunda gezdirmek.

  "onun yerinde olsa ilişki için arkadaşlığı çöpe atmazmışmış "(yazarın direk cümlesinden alıntı). bayılıyorum bu evrenin merkezindeyim sanrısında olanlara. adam sevmiş alooo adam arkadaş başlamış ama sonra sevmiş ya." çok samimiydik, hep birlikteydik,herkes sevgili sanıyodu bizi" diyerek belli etmişin kendini. çocuk sana yürümüş sen de hayvan gibi anlamışsın durumu hoşuna gitmiş ses etmemişsin. çekip de bi kenara kardeş bak bende böyle bi durum yok ona göre dememişsin. napsın açıldıktan sonra hala peşinde gezip egona hava mı bassın?
  bir de böyle tipler var mk ya. reddeder. günlük ilgi istihkakını alamaz rahatsız olur. "hayırdır küs müyüz?". ya neyiz, ilgi arsızı dallama. kanka mı olalım? adam nasıl nefret ettiyse senden artık nerdeyse okulu bırakacakmış... başlık sahibi uyuz olduğum kız tipi. bak bak daha ben reddettim de ondan oldu diyor.

  fav sonrası edit: umut kardeşimize umut olalım!(bkz: #66869149)
 • sevdiği kız ve sevgilisinin yanında üçüncü kişi olmak, evin küçük çocuğu muamelesi görmek istemeyen erkektir. kenarda oturup kızın erkek arkadaşıyla yaşadıklarını görüp ben olabilirdim deyip acı çekmek yerine doğrusunu yapan erkektir.
 • kezban kızımız ego pompası arıyor. reddettiysen önüne bak hayatına devam et. beni niye pompalamadı diye kafana takma.
 • ya ne yapacaktı, düğününde küçük altın mı takacaktı amk.
 • reddettiğim erkek selamı sabahı kesti,
  belki burada bana selam verecek erkekler vardır,
  1 tane erkek kaybettim ama 5-10 tane erkek peşimden koşsun.
  diyerek açılan başlıklar,
  hayırlı işler
 • çok normal olan durum.
  memnuniyetsiz hemcinslerim, ne bekliyorsunuz ki?
 • (bkz: rastgele)

  salla bakalım oltanı. nasılsa takılır bi kefal.
 • gün batımında proje yaptığını ve kendisine aksesuar olmayı reddeden erkeğin de bunların yerine başka gün batımlarına katıldığını iddia eden kadın yazarın serzenişidir.

  bir de hatun bacının "grup" yazmayı bilmiyor olması şeklinde bir senaryo aklıma geliyor ki o gerçekten tüyler ürpertici.

  (bkz: grup ile gurup arasındaki fark)
 • tamamı olmasa da büyük bir kısım şöyle bir kafa yaşıyor.
  selam verse;(bahsi geçen selam, tacizden ve rahatsızlık vermekle alakasız şeyler. mesela: nasılsın, günün nasıldı gibi.)
  deli aşık beni taciz ediyor.
  salak beni unutamıyor bir türlü.
  bıktım artık beni rahat bırak vs.

  saçma salak bir havalar ve günden güne şişen ego.

  selam vermeyince.
  demek sevgisi bu kadarmış.
  hiç ısrar etmedi.
  biraz peşimden koşsa kabul ederdim.
  iyi bir arkadaşı kaybettim vs.

  hislerinin olmadığı birinin arkadaşlık teklifini kabul etmek zorunda olmadığın gibi, teklifi gerçekleştiren kişi bunun akabinde sizinle görüşmek zorunda da değildir.
 • kendine kul köle olunmasını bekleyen kezo beyanı. oldu canım adamla yediğin içtiğin ayrı gitmeyecek, adam da aşık olunca "ay biz arkadaşız". ha siktir oradan. aynısını size yapınca "taciz, tecavüz, beni kullandı!" diye feryat edip feministleri arkanıza almayı biliyorsunuz ama.