• edit: güzide bir yazarımızın başlığı başıma kalmış!

bi defa olur anlarım. var çevremizde böyle bir iki istisna. ama yazdığın gibi "birkaç" defa başına geldiyse demek ki sen erkeklerin sana ilgi duymasına aç, arkadaşlarınla arandaki mesafeyi belirleyemeyen bir ilgi şeysisin (sansürlü). hoşuna gidiyor erkekleri kuyruğunda gezdirmek.

"onun yerinde olsa ilişki için arkadaşlığı çöpe atmazmışmış "(yazarın direk cümlesinden alıntı). bayılıyorum bu evrenin merkezindeyim sanrısında olanlara. adam sevmiş alooo adam arkadaş başlamış ama sonra sevmiş ya." çok samimiydik, hep birlikteydik,herkes sevgili sanıyodu bizi" diyerek belli etmişin kendini. çocuk sana yürümüş sen de hayvan gibi anlamışsın durumu hoşuna gitmiş ses etmemişsin. çekip de bi kenara kardeş bak bende böyle bi durum yok ona göre dememişsin. napsın açıldıktan sonra hala peşinde gezip egona hava mı bassın?
    bir de böyle tipler var mk ya. reddeder. günlük ilgi istihkakını alamaz rahatsız olur. "hayırdır küs müyüz?". ya neyiz, ilgi arsızı dallama. kanka mı olalım? adam nasıl nefret ettiyse senden artık nerdeyse okulu bırakacakmış... başlık sahibi uyuz olduğum kız tipi. bak bak daha ben reddettim de ondan oldu diyor.

fav sonrası edit: umut kardeşimize umut olalım!(bkz: #66869149)
  • ya ne yapacaktı, düğününde küçük altın mı takacaktı amk.
  • doğru ve onurlu harekettir. selamı sabahı kestiğinizde, hatun kişi bir süre "ya adama bak, demek ki her şey benimle ilişki içinmiş" der, bir kere aklından geçer ve unutur, siz onurunuzla olaydan sıyırır kendinizi,yolunuza bakarsınız. tersi durumda, hatunla arkadaş modunda devam ettiğinizde, bir hiyerarşi durumu oluşur, beklentisi ilişkiye başlayabilmek olan, ilk fırsatta yazacak bir birey olarak algilanirsiniz. gayet rahatsiz edici, ezik duruma evrilmenize sebep olacak pozisyondur, yapmayın. ben yaptım, zararını gördüm, siz gençsiniz, 20 sene kazandırıyoruz burada size hayat tecrübemizle, değerini bilin !
  • selamı sabahı kesmeyi geçtim hayatımdan tamamen silerim. üç günlük ömrümüz var lan. sonsuza kadar yaşamıyoruz yaşamayacağız. zaman bizim için en değerli şeydir. ve zamanını size harcamayı düşünmeyen birisini siz niye dert ediyorsunuz?
  • arzın talep görmüyorsa o ürünü piyasadan çekersin, serbest piyasada başka ürünler gelir senin yerini alır, sen de doğal olarak bu durumu izlemezsin, gidip başka piyasalarda boy gösterirsin. he ben ürünümü geliştirip arzımın talep görmesini sağlarım diyorsan gerekli ar-ge, pazarlama ve strateji çalışmalarını yapman lazım ancak bu seferde maliyetler çok yükselir ve fiyatlaman ona göre agresif olur.
    bana göre pazarda tekelleşemediğiniz sürece ürününüz rafta kalmaya mahkumdur.
  • bi arkadaş çok aşıktı. kızın peşinde en az iki yıl dolaştı. neler yapmadı ki. sonunda açıldı ve kızdan reddi yedi. bir süre içine kapandı ama selamı sabahı da kesmedi. içinde halletti herhalde bişeyleri. gel zaman git zaman kız buna tanıştığı, çıkmayı düşündüğü elemanlardan bahseder olmuştu. bayaa bildiğin alagavat muamelesi yani. bizim eleman da gelip bana dert yanıyordu; "olum n'abıcam işler saçma bir hal aldı" diye.

sonra bizimkine, sanki kız arkadaşıymış gibi yaşadığı ilişkideki sorunlardan falan bahsetmeye başlamış. bizimki reddi yedikten sonra, hele kız bu şekilde muhabbetlere girdikten sonra ilgisini iyice kaybetti. ama arkadaş gibi dinliyor boşluğa bakıp. "hı hı" falan diyor. arada yalandan yol gösteriyor.

sonra sonra bizim eleman başka bir hatunla tanışıp güzel bir aşk yaşamaya başladı. gece onunla gündüz onunla. ee? eski redçi arıyor ama görüşülemiyor. bir şekilde tekrar bir araya geldiklerinde bizimki anlatıyor durumu. "biriyle beraberim, kusura bakma zaman kalmıyor" falan diye.

sonra ne oluyor? redçi buna abayı yakıyor. kafayı takıyor. ama bizim eleman başka havada, diğer kızla hala. redçi kız bir gün içiyor, zil zurna bizimkine açılıyor. ağlıyor, sarılıyor, yapışıyor, sürünüyor, bizimki anlatmaya çalışsa da hırçınlaşıyor. sanki bizimkini hıyar gibi bırakan o değilmiş. bizimki güç bela kızı evine sepetliyor.

yani diyeceğim, selamı sabahı kesmedi de ne oldu?

edit:imla
  • sen adamın hevesini ilgisini gör, yıllarca kullan. adam sana açılınca arkadaş kalalım de. sonra ilgisini kaybetsin, "erkekler garip canlılar" öyle mi cnm.

olum şu sünepelere kendinizi kullandırmayın, az kendinize güvenin ya. dışarıda bi dünya kadın var.

gözünüzü açın.

tanım: en iyisini yapan erkeklerdir
    edit: arkadaşın troll olduğunu söyledirler, güzel deneme tebrik ettim. yinede böyle kızlar var, o yüzden entry böyle kalsın.
  • istenmediği söylenen insanın bir daha rahatsızlık vermemesi kadar doğal ne olabilir ki?
  • yıllar önce başımdan geçen bir olayı siz değerli kardeşlerimle paylaşmak isterim.

haftanın en az 2-3 günü görüştüğüm, hafta sonları mutlaka beraber program yaptığımız, arayıp sormadığım zaman beni azarlayan bir arkadaşım vardı. zaman içinde baktım ki ben kızdan etkileniyorum, açılmaya karar verdim. bir ramazan bayramı öncesi tatilden konuşurken, beraber plan yaptık ve tatile çıktık. tatilin ilk gününün akşamı ben ona arkadaşlığın ötesinde hisler beslediğimi söyledim ve aldığım cevap "ama biz çok yakınız, ben sana o gözle bakmam" oldu. şoku atlattıktan sonra kalan 4 günü bir şekilde geçirip döndük istanbul'a.

sonrasında ben mesafe koymaya çalıştıkça, görüşmekten kaçındıkça daha çok üstüme düşmeye başladı. eskisi kadar olmasa da görüşmeye başladık ara sıra. kendisine hislerimin hala devam ettiğini söyledim ve cevap bir öncekinden farksızdı. bu sefer kesin olarak bir set çektim ve sınırı belirledim. sonrasında da görüşmedik zaten pek fazla.

buraya bir not düşmek istiyorum; o dönemlerde kalbimin ve libidomun etkisindeyken fark edememişim. programlarımızı, yaptıklarımızı, tatili bile ben finanse ediyordum ve kız bana bunun için yakınlık gösterip benimle taşağını geçiyordu resmen. ben mesafe koyunca bunlardan mahrum kaldı ve tekrar yakınlık gösterdi. ya ben çok büyük malım. sadece kız arkadaşlarını çağırdığı doğum günündeki tek erkek bendim ve hesap tahmin edeceğiniz üzere bana kitlendi. mekan arnavutköy balıkçısı. kız beni kullanıp bir peçete gibi attı kenara.

yanisi genç kardeşlerim, reddedilince sakın görüşmeye devam etmeyin. özellikle de talep karşı taraftan geliyorsa.

edit: "oo güzel söğüşlemiş, inek gibi sağmış, aklına sıçayım, satılık köprü var lazımsa ucuza bırakırım" gibi destek mesajı atan sevgili kardeşlerim... hepinize çok teşekkür ederim. iyi ki varsınız.
  • kendine saygısı olan erkeğin yapması gereken hareket. bu adamlar 10 numara adamlardır halı sahada 10 numara giyerler. masaya ortak hesap gelince hesabın çoğunu öder, toplu taşımada yaşlıya, hamileye yer verirler.
    karşındaki seni reddetmişse sen de efendi gibi eyvallah deyip reddeden kişiyi bütün sosyal mecralardan çıkartıp, hiçbir şekilde aynı ortamda bulunmayacaksın. hatta hatun "ya biz arkadaşız" vb derse orda burda karşılaşırsanız hiçbir şekilde hatun kişisinin suratına bakmayın. böyle riyakar karılardan bi bok olmaz.
hesabın var mı? giriş yap