şükela:  tümü | bugün
  • arkadaş olarak kalmak istedim. olmadı be sözlük. tanıştığı tüm kızlara kötü davrandım. onu çok rencide ettim. buna rağmen selamı sabahı kesmedi. ne zaman dışarı çıksa davet etti, yeni bir sevgili yapınca mutlaka tanıştırdı. ben de bu yeni ilişkileri hep bozdum.

onun kısmetini kapatmıştım. bir anda selamı sabahı kestim. arayınca açmadım, dönmedim, bir şekilde bana ulaştığında mesafeli davrandım.

ondan uzak durduğum zamanlarda bir kızla tanıştı ve evlendi. davet etti ama gitmedim nişana da düğüne de. telefonda basit ve nazik bir tebrik yaptım.

ben mutluyum o da mutlu. bazı insanlar birbirlerinden uzak durduklarında işler daha iyi yürür.
  • suriye ordusu'nun cihatçıların ikmal hatlarını kesmesi yanında devede kulaktır.
  • reddeden kızın selamı, sabahı kesmesi.
  • anlam veremediğim tuhaf durum. reddettiğim kız benden hayır cevabını duyunca bana yobaz bir insansın demişti ama bunu büyük bir sinirle söylemişti. çok şaşırmıştım. galiba bana göre günah olduğunu düşünerek hayır dediğimi düşündü halbuki kız bana çok cahil, kültürsüz geliyordu cahil olduğu için istememiştim. hiç sorunun kendisinde olduğu düşünemedi sanırım. sonradan naber nasılsın türevindeki mesajlarıma hiiç dönmedi. neden böyle yaptığı anlamış değilim sanırım onu reddettiğim için bunalıma girmiş olabilir. neyse sağlık olsun.
  • her sabah beraber uyanmak istesem reddetmezdim zaten.

t : kabul ettiğimin selam ve sabahımın yeterli olduğu ve yapmis olduğu bu incelik icin teşekkür ettiğim kız.
  • pipimi kesseler bu kadar üzülmezdim be sözlük. platoniğim am'a sahip olmanın verdiği özgüvenle bir yola çıkmış daha yolun başında siktiri yemiş, bak bu fırsat bir daha geçmez eline, iyi düşün diyerek tekrardan saldırmış ve yine siktiri yemiştir. hayır ben seni arkadaş olarak bile sevemedim ki. tanıdıksın benim için, pıttığımsın.
  • hayal kırıklığına uğramıştır ve belki zamana ihtiyacı vardır. siz de bir tuhafsınız yani. karşınızdakinin duyguları var, robot değil.