şükela:  tümü | bugün
 • kironun önde gidenidir. ortalık ilkel benliği ağır basan hödüklerle dolu, çoğu erkekte reddedilmeyi kaldırabilecek olgunluğa sahip değil. böyleleri iftira atabilecek kadar bile çirkinleşebiliyor. reddedilmeyi hakeden, iğrenç kişilik.
 • reddedilmeyi hazmedemeyip çirkefleşen erkektir.
 • % 90 ' ı böyle çalışır
 • aslinda reddedilince cirkinlesen degil, zaten cirkin oldugu icin reddedilen erkektir. bir sevgi faresi jamal'in de dedigi gibi: "yakışıklı olmak elimden gelmez ama daha çirkinleşebilirim."

  (bkz: jamal bir sevgi faresi)
 • genelde reddeden hatun ya kezban olur ya da orospu
 • (bkz: yerleyeksan)

  adam "yine 18 comar oldu pff" tadinda baslik acip, entry girip ucuruldu - ki dusun artik sozluk'te ucurulma diye olayin neredeyse bitmis olmasina ragmen bunu basardi - hala daha sol frame'de ypk bilmem "yerleyeksan'dan aciklama" ve s. gibi basliklar ve hala daha o aciklamalarinin icinde kufretmeler...

  resmen bir reddedilince cirkinlesen erkek vakasi.
 • birkaç ufak nüansa ihtiyacı olan önerme.

  gelelim nüanslara:

  1-) bir insan tüm iyi niyetiyle ilgi duyduğu insana yaklaşmaya çalışmış, onun için bir takım fedakarlıklar yapmış, onun mutluluğunu/mutsuzluğunu kendine dert edinmiş, mevcut durumu iyileştirmek için efor sarfetmişse bu arkadaşın hakettiği belli şeyler vardır. kendisine insan gibi davranılması, sevilmese bile kendisinin kişiliğine saygı gösterilmesi gibi. aşık olunan insanın bunların aksi yönünde davranması, onun yaptığı fedakarlıkları kullanması, gösterdiği iyi niyeti gözardı etmesine tepki gösterme hali oldukça anlaşılabilir. tabii onu kullanan insan muhtemelen bu gerçeği hiçbir zaman kabul etmeyecek kadar kalitesiz ve bu kalitesizliğini fark edecek zihinsel olgunluğa ulaşmamış olduğundan, o tüm karşı tarafın gösterdiği tüm iyi niyete karşın onu gözardı etmeye, ona farklı yollarda saygısızlık yapmaya devam edecek ve tepki gördüğünde "reddedilince çirkinleşti" diyecektir. halbuki olay reddedilmekten çok daha fazlasıdır, ama gel gör ki siz bunu ona anlatamazsınız. böyle tipleri bu durumun tespitini yaptığınızda siktir edin dostlar, tüm bu çirkinleşme hikayelerini de hiç olmamış varsayın, eğer yapabiliyorsanız. hatta keşke hiç böyle insanlar aşık olmasak ama oluyor işte.

  2-) bir de istediğini elde edemeyen şımarık, ilgi duyduğu herkesi çabucak elde edip, onu bedenen ve ruhen tüketmeye çalışan insan tipi var. bu insan tipinin umursadığı tek şey kendi egosudur, hayatını ve mutluluklarını istediklerini elde etme veya edememe ekseninde tanımlar. istediğini elde edip, mümkün olduğunca az emek ve gayretle karşısındaki insanın etinden sütünden sonuna kadar faydalanmayı hedefler çoğu zaman. egosunu tatmin etme arzusu öyle üst düzeydedir ki, sizin kendisine ne cevap verdiğiniz, kendisine nasıl yaklaştığınız, nasıl güldüğünüz veya konuştuğunuz önemli değildir, eğer ki tüm bu eylemlerle ona aşık olduğunuzu haykırmıyorsanız. bu insan kıttır pek anlamaz. ona iğrenerek baksanız da mesela, o bunu muhtemelen görmeyecektir, çünkü o insan iletişimindeki ayrıntıların ne kadar anlamlı olduğunu algılama kapasitesinden yoksundur. onun için önemli olan istediği cevabı somut, net bir biçimde alıp alamayacağıdır. hayır denmeden hayırı anlamaz kısacası. işte bu insan tipi aldığı cevap istemediği cevap olmayınca çirkinleşir, türlü türlü rezillik yapar, o an yapmasa bile o potansiyeli içinde taşır. karnı acıktığında annesi süt vermeyince ağlayan çocuk gibidir yani, zihinsel olgunluğu daha fazlasına izin vermez.

  yukarıda bahsettiğim her iki insan tipinden- reddeden de veya reddedilen de olabilirsiniz, farketmez- özenle kaçınınız, sevdiklerinizi de kaçınmaları için uyarınız.
 • bu erkeklerden biri de benim. geçenler de hoşlandığım birine açıldım ve reddedildim. ağlamaktan suratım şişti kendimi abur cuburlara cipslere vurdum şimdi 300 kiloyum. şaka şaka sadece terk edildim. anasını sikicem dünyanın.
 • tipik bir türk erkeğidir maalesef. size yaklaşmaz, adeta yapışır. siz hem mesafeli hem de nazik oldukça o daha çok tahrik olur, daha çok yapışır maalesef. geneli kaba saba olur bunların. bir kadına nasıl yaklaşmaları gerektiğini bilemezler. siz de nezaketinizden ödün vermek istemediğiniz için ona kibarca davranmaya devam eder; ama soğukluğunuzu da muhafaza edersiniz bir yandan. en sonunda sizinle ilgili duygularını açıkladığında siz de mantıklı, kibar ve düzgün bir şekilde neden reddettiğinizi açıklarsınız. bunu yaparken kibirden son derece uzaksınızdır, onu incitmemek için adeta çırpınarak onu reddedersiniz ve o size öyle sinirlenir, öyle sinirlenir ki neye uğradığınızı şaşırırsınız. "esprilerime neden gülüyordun o zaman?" diye soran denyo gördü bu gözler. esprilerine güldüğüm herkese romantik hisler beslemek zorundaymışım gibi. "ben sana iltifat ederken gülümseyip teşekkür ediyordun ama!" diye hesap soran manyağı da gördü bu gözler. eee, ne yapacaktım yani? bana iltifat edenlere teşekkür ederim ve biraz da utanarak gülümserim. normal bir insanın verebileceği bir tepki bu. gülümseyerek teşekkür etmem, seni arzuladığım anlamına gelmez ki. reddedilince çirkinleşen erkek, karşısında insan gibi davranan bir kız gördü mü çirkinleşiyor aslında. ben insan gibi değil de hayvan gibi davransaydım, beni övdüğü zamanlar nazikçe teşekkür etmeseydim de "asılıyor musun bana hıı?!" diye çirkefleşen, "herkes beni s*kecek" sendromu yaşayan, hani sizin tabirinizle "kezban" olsaydım, sığ biri olsaydım sinirlenmezdi. türk erkekleri insan gibi davranmaktan anlamıyor. onlara egosu yüksek, sığ, kaba ve kendi tabirleriyle "kezban" kızlar müstahak. (bu arada "kezban" lafını kullanmam, sizin anladığınız dilden konuşmak adına bu entry'de kullanmış bulundum) türk erkekleri insanca sevgiyi, saygıyı, bir gülümsemeyi çok yanlış anlıyorlar. her olumlu davranışınızı "bu kız bana hasta kesin" diye algılıyorlar. onları reddettiğiniz zaman size düşman oluyorlar. hakaret de ediyorlar, iftira da atıyorlar. utanmadan, sıkılmadan sizi incitiyorlar. intikam olsun diye ne entrikalar çeviriyorlar, neler neler yapıyorlar arkanızdan... kadınlara entrikacı derler; ama ben türk erkeğinin entrikalarından korktuğum kadar hiçbir kadının entrikalarından korkmam. böyle bir şirretlik olamaz! bıktım, her yerde varlar, gerçekten bıktım! ne suçum vardı da bu ülkede dünyaya geldim, bilemiyorum. sırf erkeklerinin kaba oluşu bile türkiye'den nefret etmek için başlı başına yeterli bir sebep!