şükela:  tümü | bugün
  • edit3: bir yazardan supheli'nin adının çağatay aksu olduguna dair bir bilgi geldi(şule çet'in yakınları tarafından edinilen bir bilgi oldugu iddiasıyla). bu isimde, haberlerde kullanılan fotografları da barındıran bir facebook profili var.

bir de bütün bunlar yasanırken gayet rahat takılan/seyreden bir kankası olan erkek.

aynı zamanda daha once firar etmis olmasına ragmen iki kere göz altına alınıp sonrasında bırakılan erkektir.

yasasaydı redettigi erkek tarafından kezban olarak damgalanıcak sule çet'in basına gelenler bu ulkede ne yazıkki binlerce, yüzbinlerce kadının basına geldi.

polis kaynaklı mı, medya kaynaklı mı bilmiyorum ama bu olaya karısmıs suphelilerin akıbeti hakkında da halka herhangi bir açıklama yapılmamıstır hala. içeride mi, firari mi bulunamıyor bu bilgi.

edit: balkondan degil 20.kat camındadan atılmıs. benim yanlısım.

edit2: erkek yazarların bir kısmından, baslık ve entry'de ki 'erkek' teriminin yanlıs oldugu, sucun bireysel oldugu yonunde elestiriler var. cezalandırılması gereken kisi tabi ki sucu isleyen erkek. fakat turkiye'de ve dunya'da islenen 'sebepsiz' kadın cinayetlerinin ortak noktası erkeklik kulturunun icinde belirgin olan bir takım kırılgan erkeklik hırsı ve gururu gibi ogeler. erkegin toplumdaki yeri, kabulu, beklentileri, yetistirilme tarzları ne yazık ki bu tarz cinsiyetci, cinsel saldırıların sebeplerinin basını cekiyor. bu her erkek boyledir demek degildir. erkeklerin edindigi bu tarz zehirli tavır ve davranıslarda , bir anne ve ebevyn olarak kadının rolu ve 'sucu' da aynı sekilde tartısmaya acıktır.
  • işte böyle şerefsiz yaratıklar için idam cezasını istiyorum. kızı, ters ilişkiye zorlamış bir de şerefsiz. yani zorla ilişkiye girmeye çalışmış. kız karşı koyunca da binanın tepesinden aşağıya atmış.

bu aşağılık mahluğun kafasını balta ile kesmeli. kafası yere düştüğü zaman gövdesinden fışkıran kanları görmeli. bu onun bunun çocuğu muhtemelen doğru dürüst ceza da almaz. sürüyle avukat tutar yargıda da bir sürü isim ayartmaya çalışır şimdi.

ben bu tür adamların teröristten beter olduğunu kesinlikle yaşatılmaması gerektiğini savunuyorum. özgecan'ın münevver'in cansu'nun katilleri neyse bu da aynısı.
  • cinsiyetine kast edilen biridir. vatandaş demek yerine uzaylıdan bahseder gibi kadın diyen biri, suçu işleyen yerine de erkeğe yönelik nefreti kışkırtarak ne yapmak, nereye varmak istemektedir?
  • orospu çocuğudur,

hapis cezası alması gereken bir orospu çocuğudur ama kafası kesilmesi gereken bir orospu çocuğu değildir.
  • üzücü bir olaydır. anlayamadığım nokta ise neden iki kere gözaltına alınıp bırakıldığıdır.
  • üzücü ve sinir edici olay. reddedilince çirkinleşen insanların ciddi anlamda psikolojik sorunları vardır. kesinlikle her türlü cezayı hak ediyor herif. bir de verdiği ifadeyi çok merak ettim. "biz yedik içtik ilişkiye girdik sonra gitti camdan atladı" ??? o kadar ipucuna rağmen nasıl serbest bırakılır?
  • eksi sozluk'te kadinlar icin surekli nefret soyleminden ibaret entry'ler giren erkeklerin iclerinden asil geceni yapmis kisi.
    allah belasini versin, ne diyeyim...
  • (bkz: şule çet)
  • islamcı adeletidir. ne eksik ne fazla. islam kırbacının şakladığı vahşi topraklarda kadınların, çocukların ve masumların yaşama hakkı yoktur.
  • yeter artik yeter bu olaylarin bir sonu gelmesi lazim. kadınları asagilayan, ikinci sinif insan muamelesi yapan serefsizlerin bir sonucu bu durum. çekin ellerinizi masum insanlardan, cocuklardan, hayvanlardan...