şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • bir zamanlar benimde başıma gelmiş olay.

o zamanlar sahne alıyorum antalya'da . müthiş güzel , sahneden iyi para kazandığımız , kendimize baktığımız zamanlar . sürekli gelen bi müşterimizdi ilk zamanlar sohbet muhabbet güzeldi gel zaman git zaman etkilenmeye başladım ne zaman bi yerlere çağırsam geliyor sohbet ediyorduk. günler geçtikçe canımlar cicimler havada uçuşuyordu kanka ayağına evrilmeden müdahale etmeye karar verdim ve konyaaltı sahilinde içerken sohbet esnasında açıldım anlattım dilim döndüğünce ama sonuç olarak biz arkadaşız ben sana hiç o gözle bakmadım dedi. alltan girdim üstten çıktım döndüremedim kararından eyvallah dedim. bu durum arkadaşlığımıza engel olur mu dediğinde olmaz desem de olacağını ikimizde biliyorduk ama allah var hiç olayın buralara geleceğini kestirmemiştim.
    aradan kısa zaman geçtikten sonra tekrar görüşmeye başladık ben tabiki ümitlendim ne yalan söyleyeyim. görüşüyoruz yine , gezmeler tozlamalar canımlar cicimlerin yerini daha samimi ifadeler alıyor bu abarttı aşkım falan demeye başladı dedim tamam artık bu iş oldu . bara gidip (ki barda çalıştığım için barları sevmesemde , sevdiğimi düşündüğüm kadın seviyor diye katlanıyoruz ) deli gibi içtiğimiz bi gecenin sonunda elini tuttum . ilk önce tepki vermedi el eleydik ama eli benim elimi mi tutuyor yoksa kapı kolunumu tutuyor belli değil bende bildiğin buzdolabından çıkmış balığı tutuyorum. sonra bu durumdan rahatsız olup sadece arkadaş kalalım olmaz mı deyince resmen deliye döndüm ama ne çare !
    gecenin sonunda içimden bu yaptıklarını yanına bırakırsam .... diyerek ah ettim o gece.

bi akşam telefonum çaldı özel bir organizasyon için müzik olmasını istiyorlarmış beni önermişler neyse , ertesi gün adamlarla fiyatta anlaştıktan sonra bu yavruyu aradım 2 gün sonra sahnem var sende gelmelisin diyerekten.biraz mırın kırın etse de kabul etti. 2 gün sonra akşam üzeri sahnemi hazırladıktan sonra hatunu evinden aldım. mekanda ben müziğimi yaparken o arada yalnız kalmasın diye kalabalık bir masaya hatunu oturttum , . saat 12 olmadan müziği bitirip masadaki insanlarla sohbet etmeye başladık . resmiyetten uzak samimi hoş bi masaydı . biz her zamanki gibi aşkımlar canımlar cicimler bi tanem diyerek çoşturuyoruz .
    gecenin sonuna doğru millet yavaş yavaş kalkarken gecenin bi yarısı telefonum çaldı .konuyla hiç alakası olmayan görüşmeyi kestiğim kuzenim ısrarla arıyor . sürekli meşgule atmam kafi gelmiyor sürekli arıyor. dur durak bitmeyen aramaların ardındantam açmaya yeltenip masadan kalkarken , hatun aşkım kim arıyor diye sorunca "karım arıyor" dedim.
    işte o masa da onun yüzünü görmek için bi servet harcamanız gerekirdi. o masa da o kadınların o erkeklerin ona bakışını yaşamazsanız mümkün değil anlayamazsınız ve hayatta parayla satın alamazsınız !
    bu arada telefonu ne var lan itoğlu it diye açtım !

not : çoktan haketmişti .
    debe editi : çocukluğumda kız kardeşimin saçını çekmekten öteye gitmedim . hiç bir zaman bir kadına el kaldırmadım ancak bir kadına kadın olduğundan öte bir yer de vermedim. neyse oydu bu benim ne ilk ne son olayımdır !
    edit 2 : şu an evli olup olmadığımı soranlar olmuş. evli değilim, evlenmeyi de hiç düşünmedim .

edit 3 : ayrıca , 20 küsür mesajdan 2 tanesinde allah belanı versin yazıyordu !? geri kalanının çoğu adamın dibisin kıvamında helal olsun şeklinde mesajlardı.
    allah belanı versin diyen yazarlar için diyeceğim tek şey , benim hissettiklerimi hissetmiyorsan oyunda oynamayacaksın !
    başka sözüm yok hakim bey ...
  • yılıştığı çocuk gururunu kırmıştır, egosunu tekrar yükseltecek birisine ihtiyacı vardır.

cevap atmayın daha da düşsün egosu.
  • -nasılsın ?

-iyidir. pes oynuyoruz arkadaşlarla.

-hmm. üzülmemiş olmana sevindim.

-ha yok yok iyiyim.

-hmm. peki. neyse madem sana iyi eğlenceler.

-sağol görüşürüz.

-ya bişi sorcam. semih senin yakın arkadaşındı dimi ?

-evet. niye sordun ki ?

-ya ben ondan hoşlanıyorum !!

- hmm.

- üzüldün sanırım biraz ?

- evet bu biraz koydu. üzüldüm

-oleyyyy. bye bye
  • -ahmet nasılsın?
    *sence?
    -haahahah üzüldün mü ayyy kıyamam yıaa
    *lan!
    -çok mu seviyomuş beni? çok mu inanmış benim kabul edeceğime? çok mu kendini bi bok zannetmiş? hahahaahahahahahahahahahahahhahahaha.
    *seni var ya!
    -ahahahaahahaha. tamam tamam şaka yaptım. teklifini düşündüm. ciddi ciddi hem de.
    *hadi len
    -gerçekten bak
    *allah allah. ee?
    -hahahaahah. ulan gene umutlandı yaa hahaahah.
  • katilin mutlaka olay yerine dönüşüdür. bi de kızınca niye kızdı olur sonra.
  • afedersiniz ama cevaben ' yarak gibiyim gel otur' yazılması gereken kızdır.
  • eğer erkek kızı sallamayarak cevap atmazsa ya da 'umrunda mı ki?' tarzında bi cevap atarsa psikolojik üstünlüğü eline geçirecektir ancak hemcinslerimin de en az benim kadar salak olduğunu düşünürsek ( eğer gerçekten çok sevmemişse veya kızların çok iyi becerdiği aşk oyunlarını yapamıyorsa ) bu pek mümkün olmuyor. yine köpek gibi 'iyilik işte, sen nasılsın :)' yazıp gönderiyoruz. ne bekliyorsak?! gelen 'benden de iyilik, ne olsun' cevabı karşısında ise ne yapacağımızı bilmiyoruz. kessek mi, bundan sonra gelecek mesajların ilki mi yoksa diye düşünerek kendimizi yiyelim. afiyet olsun.

edit:imla
  • beni kazanamadın ama kaybetmeni de istemiyorum. duygularımı tatmin etmeye devam edip etmeyeceğini 3637. kez tekrar sormak istedim. çünkü amım var.

edit: arkadaşlar yürümeyin. bakın ben mağara adamıyım, yürümeyin. babam maymun, yürümeyin. mesaj atan herkesi yürüyor sanıyorum, sakata gelirsiniz. yürüyecekseniz de evde kondom yok, gelirken 2 kutu getirin.
  • vardir mutlaka. katiller eninde sonunda cinayet mahalline geri donerler.