şükela:  tümü | bugün
  • bu kadındaki özgüven uğur ışılak'ta yok yemin ederim. bu kadındaki ben bilirimcilik rte'de yok. bu kadındaki "ben dünyanın en mühim garısıyam" tribi angela merkel'de yok şerefsiz evladıyım. abla sen napıyon ya?

abla bilindik, abla tanıdık. görüyoruz bu ablayı sürekli. iş yerinde, okulda, bir metrobüs durağında, bir vapur merdiveninde, semt pazarında, avm burger king'inde. her yerdeler. çoklar.

"yha inanabiliyor musun, bana o kadar yazdıktan sonra şimdi gidip beril'le yakınlaşıyormuş!! .ss"

halla halla. kusura bakmayın ağzımı bozmak istemiyorum. yani burayı büyük harflerle yazdığımı düşünün lütfen; ya ne olacağıdı abla!!!

( haftada ortalama 9 kıza yavşayan berksanları devre dışı bırakarak konuşuyorum tabii ki. )

ne istiyorsun tuğrul'dan? nasıl davranmasını bekliyorsun? 2331654 sene peşinden koşmasını mı? 534645 sene sana yazmaya devam etmesini mi? 3241545 sene sana yürümesini mi istiyorsun? ne istiyorsun allahın cezası ne!???!

ne yapsın bu çocuk. tuğrul yorgun, tuğrul bıkkın. tuğrul'un tüm çabasına rağmen onu hep yedekte tuttun, ona hep semih şentürk muamelesi yaptın. artık senden umudu kesti tuğrul. onu rahat bırak. suçlu tuğrul değil. suçlu sen de değilsin gamze. suçlu kader, suçlu hayat gamze.... şaka lan şaka hemen inanıyon ya. suçlu sensin tabii ki şımarık şırfıntı!! bu arada tuğrul ne sikko isimmiş ya. iyi ki tuğrul diye arkadaşım yok. düşünsene kısaltamıyorsun da ismi. tuğ! ıyyy. iyi sözlükler.
  • ruh hastasi bir karaktersizdir.
  • benzeri olay erkeklerde ilişki yaşanıp bittikten sonra gözlenir. "ulan hemen başkasını bulmuş bee kaşarmış demek, hani çok seviyordu beni? "

terkettiği kız kendisini unutabildi, birleşelim diye yalvarmadı diye "meğer her şey yalanmış" tribine giren xy'ler de gördü bu gözler.
  • böyle bir hikayenin tuğrul'u olaraktan birkaç kelime söz de ben etmek istiyorum; "hiçbiri adam değil!" *
  • reddetmenin hazzına doyamayan kadındır.

"dur biraz da şöyle reddedeyim.. olmadı bir daha reddedeceğim.. bak bak şimdi nasıl reddediyorum..."
  • kendini premses sanan zavallı kızlarımızın davranışı. amsalak abazalar tatafından oturma organları arşa kaldırıldığı için kendilerini bir hal sanırlar. sonları değresyon ve evde kalmışlıktır.
  • --- meriç mode ---

ama reddetti diye, arkadaşı olarak gördüğünü söyledi diye bu arkadaşlığı bitirilmez ki!!!!! nasıl olur da bu dostluğu bitirirsiniz a dostlar. bunun aranızdaki ilişkiye zarar vermemesi gerekir. kadının yanında olması neyinize yetmiyor. her şey seks değil. seks dediğin sevgiden sonra gelir, ikinci belki üçüncü plandadır. penisinizle düşünen bir hayvan olmayın, benim gibi kalbinizle düşünün ve dostluğunuzu bozmayın.
    --- meriç mode ---

--- meriç' in hayali ---

ay ne kadar nazik kibar kalbiyle düşünen sevgi dolu bir erkek hemen mesaj atayım. benim buna kesin vermem lazım!!

--- meriç' in hayali ---

--- acı gerçekler ---

+ne meriç mi ahahaha, kızım ben onunla aynı yatakta bile yatsam ondan zarar gelmez ki. o benim kankam. ben berkecanı seviyorum

(berkecan kıza bok ve sürtük muamelesi yapıyor. kız meriçin omzunda ağlayıp deşarj olduktan sonra berkecana geri dönüyor)
    --- acı gerçekler ---
  • halt etmiş kadındır.(ankara yüksel cddesinde bankta oturup bekleyen bir kadın heykeli vardı o geldi aklıma birden )
  • reddederek ilgini alakanı istemiyorum diyorsun sonra vay efendim o benim peşinden koşmaya devam etmeliydi. neden ?! neden seninle sürünmeli vakit geçirsin ki..

bir de şöyle modeller türedi, kimseyi bulamazsam bu dangalakla evlenirim bir köşede dursun da..

hadi onu bunu geçtim reddedilen kişi sevgilisi olunca değere biniyor onu da hiç anlamıyorum, vay aslında şöyle iyi, böyle iyi çocuktu, başkaları aldı götürdü. zamanında senin yanındaydı o zaman itin g*tüne sokuyordun?!
  • bir an önce siktir çekilmelidir.