• bu kadındaki özgüven uğur ışılak'ta yok yemin ederim. bu kadındaki ben bilirimcilik rte'de yok. bu kadındaki "ben dünyanın en mühim garısıyam" tribi angela merkel'de yok şerefsiz evladıyım. abla sen napıyon ya?

abla bilindik, abla tanıdık. görüyoruz bu ablayı sürekli. iş yerinde, okulda, bir metrobüs durağında, bir vapur merdiveninde, semt pazarında, avm burger king'inde. her yerdeler. çoklar.

"yha inanabiliyor musun, bana o kadar yazdıktan sonra şimdi gidip beril'le yakınlaşıyormuş!! .ss"

halla halla. kusura bakmayın ağzımı bozmak istemiyorum. yani burayı büyük harflerle yazdığımı düşünün lütfen; ya ne olacağıdı abla!!!

( haftada ortalama 9 kıza yavşayan berksanları devre dışı bırakarak konuşuyorum tabii ki. )

ne istiyorsun tuğrul'dan? nasıl davranmasını bekliyorsun? 2331654 sene peşinden koşmasını mı? 534645 sene sana yazmaya devam etmesini mi? 3241545 sene sana yürümesini mi istiyorsun? ne istiyorsun allahın cezası ne!???!

ne yapsın bu çocuk. tuğrul yorgun, tuğrul bıkkın. tuğrul'un tüm çabasına rağmen onu hep yedekte tuttun, ona hep semih şentürk muamelesi yaptın. artık senden umudu kesti tuğrul. onu rahat bırak. suçlu tuğrul değil. suçlu sen de değilsin gamze. suçlu kader, suçlu hayat gamze.... şaka lan şaka hemen inanıyon ya. suçlu sensin tabii ki şımarık şırfıntı!! bu arada tuğrul ne sikko isimmiş ya. iyi ki tuğrul diye arkadaşım yok. düşünsene kısaltamıyorsun da ismi. tuğ! ıyyy. iyi sözlükler.
  • tuğrul'u çok acıtmış kadın.
  • mabel matiz şarkısında da dediği gibi deniyordum seni, sen seversin bunu demiş olabilir.
    insanoğlu alakanın nedenlerini öğrenmek istemese "onca kız/erkek arasında; (bkz: neden ben?)" düşüncesiyle zihnini meşgul etmez.
    sana o kadar yazdıktan sonra berile transfer olmuşsa ne anladık bu işten?
  • ruh hastasi bir karaktersizdir.
  • böyle bir hikayenin tuğrul'u olaraktan birkaç kelime söz de ben etmek istiyorum; "hiçbiri adam değil!" *
  • bir an önce siktir çekilmelidir.
  • benzeri olay erkeklerde ilişki yaşanıp bittikten sonra gözlenir. "ulan hemen başkasını bulmuş bee kaşarmış demek, hani çok seviyordu beni? "

terkettiği kız kendisini unutabildi, birleşelim diye yalvarmadı diye "meğer her şey yalanmış" tribine giren xy'ler de gördü bu gözler.
  • olmuyo öyle di mi.. tüh. olaydı iyiydi (üzgün surat).
  • beserdir sasar
  • halt etmiş kadındır.(ankara yüksel cddesinde bankta oturup bekleyen bir kadın heykeli vardı o geldi aklıma birden )
hesabın var mı? giriş yap