şükela:  tümü | bugün
 • bunu gören kanzuk seksi şeyler'in hayata geçirilmesi için sedat'ın kapısını çalar.
 • kardeş gece gece niye böyle şeyler yapıyorsunuz.

  evde oturmuş mandalin yiyordum amk illa uyuyan yılanı uyandıracaksınız...
 • gonewild'ı reddit'teki kadın yazarların toplaştığı yer sanan kişi beyanı. halihazırda teşhiri seven kadınların gittiği bir yerdir gonewild.

  medeniyet çıplaklık değildir, bununla beraber medeniyet giyiniklik de değildir, binaenaleyh medeniyeti bunlar üzerinden ölçen adam da medeni değildir. exhibitonism (teşhircilik) başka kavram, medeniyet başka kavram.

  teşhircilik medeniyet olsaydı zaten bu kadınlar da bunu yapmaktan bir zevk almazdı. tam tersine, teşhircilik tamamen ilkel bir davranıştır. teşhircilerin de bundan haz duymasının nedeni budur.
 • reddit'teki nsfw subreddit listesini görseler kalpten gidecek yazarların şaşıracağı bir içerik.

  #rateme ya da #roastme benzeri şeylere denk gelseniz aklınız çıkacak demek ki. *

  edit: yapmayın arkadaşlar, bunlar çok basit şeylerdir. http://lmgtfy.com/?q=reddit nsfw

  edit2: medeniyet tartışmasına hiç girmiyorum çünkü tanımını dahi bilmeden aha medeniyet bu yav deniliyor. açın antropoloji okuyun uygarlık/medeniyet neymiş öğrenin. üretimin, ilerlemenin adı geçmiyor ama herkes medeniyet tartışıyor cağnım sözlükte.

  medeniyet değil de bu kadınların sokakta rahat rahat gezebiliyor olmaları toplumsal özgürlük ve kadınların özgüvenli oluşunu gösterir. yok orospuymuş, yok escortmuş. türkiye'ye telefon açıp sözlükçülerden izin isteyeceklerdi zaten.
 • medeniyetle ya da üstün kültürlü olmakla alakası yoktur. bu bildiğin kendi vücudunu pazarlamaktır. ''ı wore a shirt that showed off my nipples, because i love knowing that people are looking at me without realizing ı have a plug in'' demiş bir abla. kadının türk'ü falan yok, ilgiye muhtaçlar her zaman.
 • (bkz: link verilen entry'lerin daha çekici olması)
  fotoğraf görmediğimden birden sonrasını okumadım.
 • 1. dünya ülkesi olmanın ne demek olduğunu bir tokat gibi insanların yüzüne çarpan gerçektir.
  hayır hayır, mesele sadece çıplaklık değil; gonewild dediğimiz subreddit'e hemen hemen tüm kadın yazarların iştirak edebilmesidir.

  hayat standartları batı'da yüksek olduğundan düzgün beslenen ve spor yapan kadınlar vücutlarını sergilemekten çekinmiyorlar.

  dinbazlık ve yobazlık yok, taşlamaya ve tecavüze kalkan yok, devlet bilakis soyunan kadını koruyor.

  ailelerinin hiçbir baskısı yok, yaptıkları ile takdir ediliyorlar, karma topluyorlar, mutlu mesut geçinip gidiyorlar.

  medeniyet çıplaklıktır, çünkü insanların hayvan olup olmadığı böyle durumlarda belli olur.
 • yani bence de tam bir medeniyet göstergesi. zaten newton da böyle anadan üryan gezerdi. mesela marie curie’nin de memeleri herkesçe bilinirdi sık sık memelerini açardı kendisi. adam smith’in de edinburgh’da dangıldaşşak gezdiği söylenir hep. ilerlemenin en önemli sebebi ve neticesidir zaten dangıldaşşak gezmek.

  oğlum şu otuzbiri azaltın biraz. iyice devreler yanmış sizin.
 • herkesin aklında tek soru

  (bkz: ne karılar var be)

  (bkz: bu soğukta duşa girilir mi)