şükela:  tümü | bugün
 • yerli malı bir antidepresan.*
 • bir buçuk ayda 7 kilo almamı sağlayan leblebimsi.

  neyse ki eksi kilodaydım da şimdi tam oldum. daha da alırsam bilemiyorum ne olacak. pisişiiğimi duzeltelim derken daha beter olmasın da başka birşey istemem.

  bir buçuk ay sonra gelen edit:
  3 ayda 12 kilo almamı sağlayan leblebimsi. durduramıyoruz efenim.

  ilacı bıraktıktan 5 ay sonra gelen edit:
  6 ayda aldığım 15 kilonun, 10 kilosunu istem dışı olarak 1 yılda verdim. yiyorum içiyorum günden güne de eriyorum çok sinir bozucu be sözlük. ne güzel kocaman götüm olmuştu, şimdi tekrar leğen kemiklerim ortaya çıkmaya başladı hofff... cok üzgünüm dostlarım tekrar zayıf olmak istemiyorum ama pisişiğim de düzeldi boşuna ilaç da içemem. anlaşılan o ki özünüzde zayıf bir yapıya sahipseniz, genetik olarak ince bir aileiniz varsa hapmış bilmem neymiş işte bunlar hep bahane.
 • yaklaşık 6-7 ay kullandığım antidepresan ilaç, aldığınız yarım saat içinde müthiş uyku getiriyo. bir tık sesine uyanan ben, mışıl mışıl uyuyabildim sayesinde. ha kullandığım dönem bariz kilo da aldım ama bırakınca kilolarda eskiye dönüyor. yine de ilaç kullanmak uzun vadede çözüm değilmiş, hala aynı sorunu yaşıyorum.
 • eğer uyku probleminiz varsa bir tane alın günboyu uyanamayın.
 • bir ayda beş kilo almamı sağlamıştır. sürekli uyutur. sürekli uyuyup yemek yemeden nasıl kilo aldım bilmiyorum. kullanmayınız.
 • külo aldım

  allah belasını versin böyle ilacın. önce yemeden içmeden kesilmiştim, hayatımın ilk defa bir döneminde depresyondan külo vericektim. ama çokta kabus görüyordum uyuyamıyordum da, doktor dedim bana bir çare.

  külo aldım
 • bir ilaç.
  güzel ilaçmış gerçekten 1 mg xanax a bile alışık beni leyla yaptı. dün gece ilk defa aldım. 15 saat bir fil gibi uyudum şimdi uyandım ve resmen leylayım.iştah meselesi bende ters etki yaptı.normalden yediğimden çok daha az yedim kahvaltıda.
  10 saat sonra edit : hala acıkmadım bu kadarı da normal değil
 • iştah açıcı ve çılgınlar gibi uyutucu antidepresan.
  doktor moralini yerine getirir diye verdi ama bu meret yiyip içip uyutuyor başka bişey yaptığı yok.
 • uyku ilacı niyetine kullanacaklar için mükemmel bir ilaç. psikiyatristim çok uyku yapar dediğinde aman ne kadar olabilir demiştim. yarımla başlamama rağmen 12 saatten fazla uyutmuştu, tabi yatakta. yataktan kalktıktan sonra da ayakta uyutmaya devam ediyor.
  ilaçsız yaşamaya karar vermemde de büyük rol oynamıştır ayrıca.
 • kendisini saplantı sayılabilecek derecede sevmeye başladım. *
  ilk olarak 29 ağustos 2016'da kullanmaya başlamıştım ve 3 ay içerisinde 15 kilo almamı sağlamıştı.
  zayıf bir insan olduğum için hayli mutlu etti bu durum beni.
  major depresyon denen nane yüzünden ciddi anlamda uyku problemim vardı ve o da en sonunda çözüldü.
  mart 2017'ye kadar bunu içmeden asla uyuyamıyordum.
  son bir haftadır ise geceleri redepra almamama rağmen çok sağlıklı bir şekilde uyuyorum ve sabahları uykumu almış bir şekilde kalkıyorum.
  benim için önemli bir adım bence, çünkü tedavinin olumlu bir yol izlediğine dair ilk işaretler bunlar.
  sonuç olarak seviyorum keratayı. her ne kadar artık ihtiyacım kalmasa dahi.