şükela:  tümü | bugün
  • saç ve cilt bakım ürünleri üreten bir firma. ancak anladığım kadarıyla genel anlamda saç üzerine profesyonelleşmekteler.

ürünlerine yıpranmış saçlar için keratin bakımını araştırırken rastladım. keratin miracle oil adındaki keratin yağını sipariş verdim. saçınızı baştan yaratmıyor tabi ki ama oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. ayrıca çok da güzel kokuyor. tavsiye ederim.
  • etkisi piyasadaki birçok saç bakım serumundan çok daha iyi olan keratin miracle oil'in ait olduğu marka. saçla ilgili daha birçok ürünü bulunan ve sanırım yaygın olarak kuaförlerde satılan profesyonel marka aynı zamanda. karpuzlu çilekli soda kokusuna yakın müthiş bir kokusu var ve anında etkisini hissettiriyor. kesinlikle tavsiye ederim.
  • keratin miracle hair care oil plus isimli saç bakım yağını kullandığım marka. ürünleri gerçekten çok ucuz. hatta hepsiburada.com üzerinden 6-15 lira fiyat aralığında bütün ürünlerini alabiliyorsunuz. ki söz konusu keratinli bakım yağını da 10 liraya aldım. marketlerde satılan, markası bilindik ürünlerden çok daha kaliteli olduğunu düşünüyorum. dandik bir saç bakım yağı olmuş 15 lira. ki kesinlikle keratinli yağın yanından geçmiyor kaliteleri.

markanın sözcüsü de değilim elemanı da. benim gibi zoru saçıyla olanların bilgilenmesini istiyorum. söz konusu ürünler daha çok yıpranmış, boyama sonucu yanmış, mısır püskülü gibi olmuş ya da daha da beteri tiftik tiftik olmuş saçlar için tasarlanmış. saçım yıpranmış değil ama her gün kurutmaydı föndü derken anası ağlıyor. işte bu noktada redist ürünleri ilaç gibi geliyor. saç hem yumuşuyor. hem kolay taranıyor. parlıyor ve güzel kokuyor. saç parfümü de var bu markanın. ürünleri zaten çok hoş kokulu. parfümü de kullanıyorum. çok az kullanmak yetiyor. saçınız konusunda hassassanız kullanmanızı öneririm. hangimiz marketlerden bin bir umutla o saç bakım yağlarını, maskelerini, kremlerini almadık ki. dünya dolusu para ödüyoruz saç bakımına. ve ne güzeldir ki, redist ürünleri cidden çok ucuz. 6 liraya 40 çeşit yağ olan ürünü aldım. şaka gibi. 20 cc. ufacık badem yağı bile aktarda 8 liradan başlıyor. bu yağ karışımıysa 150 ml. gerisini siz hesap edin.
  • güvendiğim birinin "sıradan kuaför markası" dediği firma. pek güvenemedim. kullanıp memnun kalan var ise bilmek isterim.
  • lanet olsun bu firmaya. az önce şampuan ürünlerinden birini kullandım. saçlarım balçığa sıvanmış gibi oldu bildiğiniz yapış yapış, hayır baktım son kullanma tarihine filan da çok var. yarin gidip saçlarımı üçe vurdurmayı düşünüyorum. bir de nasıl bir meretse saçlarım düzelsin diye iki farklı şampuanla daha yıkadım sonrasında yok geçmiyor.