şükela:  tümü | bugün
  • nasıl haberleşsin adam yazık değil mi? en güzelini yapıyor kafa rahat.
  • film ve dizilerde aşk izlemekten bir türlü bıkıp usanmamış bir yazarın, bu konuda götüm götüm çizgi filmlere sarması durumudur.

red kit'in başını bağladın diyelim, sıra tom ve jery' ye mi gelecek? ya da alplerde dedesiyle yaşayan heidi kızı mı kirleteceksin? arkadaşım çizgi film bunlar, genelinde çocuklar izliyor.

ekmeleddin : pbkc isimli yazar arkadaşın uyarısıyla, aşktan aşka koştuğunu bilmedigim şeker kız candy silinerek, yerine heidi örneği verilmiştir..
  • one night stand takiliyormus ondan
  • adam davasına aşık bir kişilik. sevgili yapıp şerefsiz daltonlar sevgilisini mi kaçırsın, sevdiği birileri olursa düşmanlarının sevdiklerinin peşine düşeceğini biliyor. tehlikeye atmıyor.

sakın biri o zaman düldül’ü niye tehlikeye atıyor diye sormasın, kalbini kırarım.

edit: düzeltme.
  • (bkz: yalnız kovboy) adamın ekmek yediği slogan bu abi ne yapsın.
  • redkit bir zamanlar aşıktı. o da herkes gibi sevdi ama suç sevdiğini elinden aldı. o da atına arlatıp haydutların peşine düştü. sadece kendini adalete adadı. en iyi silahşör oldu.

kendini bir ideolojiye adayan her insan gibi yalnızlığa mahkumdu. artık sadece silahı vardı. gölgesi bile ona yetişemezdi. hızlıydı. atı silahı ve köpeği vardı.
  • kendisinin nişanlandığı macerayı bilmeyen redkit cahillerini bize gösteren başlık. adam gelemiyor bu işlere, denedi ama yürümedi. ve evet daltonlar da cabası.
  • şarkısı bile yalnız kovboy.

bak şimdi cingili özledim.acip dinleyeyim bı:)