• (bkz: aktroll)
    (bkz: engelle geç)
  • (bkz: aktroll)
  • adam davasına aşık bir kişilik. sevgili yapıp şerefsiz daltonlar sevgilisini mi kaçırsın, sevdiği birileri olursa düşmanlarının sevdiklerinin peşine düşeceğini biliyor. tehlikeye atmıyor.

sakın biri o zaman düldül’ü niye tehlikeye atıyor diye sormasın, kalbini kırarım.

edit: düzeltme.
  • bir sözlük yazarı. en baştaki arkadaş bunu ifşa etmiş, başlığı görenler de gerçekten “neden redkit’in sevgilisi yok?” sorusuna cevap vermişler. *
  • film ve dizilerde aşk izlemekten bir türlü bıkıp usanmamış bir yazarın, bu konuda götüm götüm çizgi filmlere sarması durumudur.

red kit'in başını bağladın diyelim, sıra tom ve jery' ye mi gelecek? ya da alplerde dedesiyle yaşayan heidi kızı mı kirleteceksin? arkadaşım çizgi film bunlar, genelinde çocuklar izliyor.

ekmeleddin : pbkc isimli yazar arkadaşın uyarısıyla, aşktan aşka koştuğunu bilmedigim şeker kız candy silinerek, yerine heidi örneği verilmiştir..
  • gölgesinden bile erken boşaldığı için.
  • varsın tek hatamız de-da eki olsun.

olm siz daha alfabeyi bilmeyen başkan için dansöz gibi kıvırıyorsunuz. onu geçtim, oy kullanmayı bile beceremiyorsunuz. sülalenize doğru yere mühürü basmayı öğretiniz lütfen.

tabi herif saldıracak başka bir şey bulamıyor ne yapsın.

(bkz: ak troll)
    (bkz: engelle)
  • haklı bir serzeniştir bence.

çocukken elime geçen tüm çizgi romanları okumuştum. en sevdiklerim teksas ve tom miks idi. bunların okumadığım macerası kalmamıştır sanırım.

çelik blek, rodi, profesör öklitus...
    tom miks, konyakçı ve doktor...

tom miks, kalede albayın kızı suzi ile flört ediyordu. suzi ona turta falan yapardı. çelik blek'in de vardı galiba takıldığı kızlar. aradan çok zaman geçtiği için karıştırıyor da olabilirim. tom miks'in suzi ile ilk karşılaşması... suzi ona daha baştan göz koymuş... buradan okuyabilirsiniz...

yani demem o ki, red kit'in de bir sevgilisi olmalı bence; ama endişem odur ki, ulaşmak istedikleri yeni dünya düzenini deccalizm şekillendiriyor. deccalizmin de olmazsa olmazlarından biri eşcinselliktir. bu yüzden eşcinselliği gözümüze gözümüze sokup normalleştirmek istiyorlar.

ilerde muhtemelen çizgi romanlara bile sokmak isteyecekler eşcinsel karakterleri. demedi demeyin.
  • boğaziçi üniversitesine takmış bir ahlak bekçisi. entrylerinde toplumun genel ahlak kurallarından bahsetmeye bayılıyor.
  • kim demiş? özel hayatını gözümüze sokmak istemiyor adam.
hesabın var mı? giriş yap