şükela:  tümü | bugün
 • milwaukee'li bagimsiz film yapimcisi mike stoklasa'nin produksiyon sirketidir. oranges: revenge of the eggplant, the recovered, feeding frenzy...
  gibi filmleri mevcuttur.
 • dünyanın gelmiş geçmiş en mükemmel film eleştirilerini içeren site (abarttım mı acaba.. ama cidden çok iyi ya).

  star wars eleştirilerini zaten ayda bir tekrar tekrar izliyorum, en son siteye girdiğimde indiana jones 4 eleştirisinin gözümden kaçmış olduğunu farkettim. inanılmaz bi şey lan bu.

  şimdi bu adam sol-sosyalist bi dünya görüşüne sahip değil, amerikalı sonuçta. ama bu filmin kötü adam portresinin hatalı olduğunu anlatırken "e siz bu filmde ruslar kötü, amerikalılar iyi diye anlatmamışsınız ki.. tam tersine amerikalılar paranoyak, zenofobik, tehlikeli silah sahibi, baskıcı, ruslarsa en azından kendilerini savunmak için karşı silah peşinde koşan insan durumundalar. filmdeki kötü rusların tehditleri tüm insanların beyinlerini yıkayıp kendi ideolojilerine inandırmak ama filmde zaten indiana jones amerikan militarizmiyle beyni yıkanmış halde.. e ne kötülüğü var ki o zaman ivana'nın dediğinin. o zaman go ivana go :))" (bu konuda uzun bi kritik yazmıştım ben de ama ekşi'ye yazmamışım, nerde lan bu bi bulayım)

  indiana jones'un diğer filmlerindeki kötü adamların kötü özelliklerini sıralayıp "katil, nazi, işkenceci, köleci, yalancı vs" sonra ivana için "madalya sahibi, vatansever, sosyalist işçi kahramanı" dediği an artık delirdim nerdeyse.. ve bunları sol düşünceyle alakası olmayan bi amerikalıdan duymak işin ekstrasıydı.

  ha adamı sakın politik duruşu yüzünden övdüğümü düşünmeyin. sadece bu objektif duruş kadayıfın kaymağı o kadar. ve işin siyasi yönü değil önemli olan, gerçekten de filmin kötü adam eksikliğinin aslında filmdeki rusların kötü olmamasından kaynaklanıyor olması. işte bunu görebilmek de bi amerikalı için önyargılarını bi kenara atıp objektif bi bakış açısı tutturmasıyla mümkün. yani benim redletter için övgümün temelinde bu var, yoksa siyasi fikrinden bana ne..

  misal avatar eleştirisinde de navi'lerin yüzde yüz melek, modern ordununsa yüzde yüz şeytan betimlenmesine karşı çıkmıştı ve haklıydı. örnek olarak insan kurban eden aztekleri gösterip "e doğayla bir yaşayan bazı ilkel toplumlarda da gayet şeytani şeyler oluyor, niye navi'ler mükemmel, gelişmiş bi toplumsa silme şeytan olsun ki" demişti.. haklıydı.

  neyse diyeceğim o ki bütün eleştirilerini izleyin, hepsi birbirinden güzel çünkü.

  http://redlettermedia.com/
  (bkz: star wars the phantom menace review)
 • half in the bag bolumlerinin de super oldugu site. ama keske daha fazla plinkett incelemeleri olsa. her biri efsanevi cunku.
 • inanılmaz eğlenceli bir marvel/disney/dc it götüne sokması yapmışlar

  (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=d0c_dnt7k_0)
 • star wars the phantom menace review ile keşfettikten sonra özellikle half in the bag ve best of worst serisini yalayıp yuttuğum hem komik hem de tam 12'den vuran incelemeler yapan kanal. film ne kadar rezilse inceleme de aynı derecede eğlenceli oluyor. mike stoklasa çok yetenekli herif bu arada. mimikleri,esprileri falan muazzam. ayrıca film podcastlerini de öneririm. batman & robin filmini kaydettikleri podcast ile birlikte dinlerken çok eğlendim.

  half in the bag videoları arasından en çok kahkaha attıklarım:

  half in the bag episode 57: grown ups 2: https://www.youtube.com/watch?v=jckl-vgc4-i

  red letter media reviews movie 43:https://www.youtube.com/watch?v=9ie_b3vk1mq (son sahne)

  "haalf in the baaaaaag....hey, don't you have anything better to do?"
  yok ulan yok ühühühüh
 • (bkz: it's so dense)
 • takipçileri fanatiktir, abone sayıları da hiç de az değildir ama başkalarına sevdirmek cidden zordur. esprileri öyle aşırı kıvrak bir zekanın ürünü değildir ama elemanları biraz tanımak, zalim mizah anlayışlarının altında aslında kibirli ve öfkeli insanlar olmadıklarını (hatta çoğu eleştirilerinde fazla hoşgörülü olduklarını) görmek için biraz zaman harcamak gerekir. bu sabrı da her arkadaşınız göstermez maalesef... çünkü onların işleri güçleri vardır, sizin gibi saatlerce bu adamları izlemezler.

  şurada bahsedilmiş: https://www.reddit.com/…s_a_few_of_my_favorite_rlm/
 • uzun zamandır yapmaları beklenen seriye, uzun zamandır eleştirmeleri istenen tremors ile başlamışlar. hayırlı olsun.

  https://www.youtube.com/watch?v=pk7-tbueoq4
 • "my name is don wilson, i run iowa's largest wildlife preserve."

  -richard william thomas evans ııı
 • half in the bag serisine özel siteleri:
  http://lightningfastvcrrepair.com/

  çalışma saatleri:

  monday.......... 2:00 pm - 3:00 pm
  tuesday......... 2:00 pm - 3:00 pm
  wednesday....... closed
  thursday........ closed
  friday.......... 2:00 - 2:30 pm
  saturday........ closed
  sunday.......... closed
  *turnsday........ 7:00 am - 8:00 pm