şükela:  tümü | bugün
 • redmi note 3'ün global versiyonu. snapdragon 650 (ki kendisi sd808'den çok daha iyi bir işlemcidir) kullanan ilk telefon.
  5.5" fhd ekran, parmak izi tarayıcısı, 3 gb bellek, 32 gb dahili depolama, 16mpx samsung kamera, 5 mpx ön kamera, 4000 mah batarya (ki bununla 8 saat ekran süresi almak işten bile değil) gibi özellikleri bulunmaktadır.
  f/p oranı aşmış olup eşe dosta alınası bir alettir.
 • oneplus 3 vs mi 5 karşılaştırmasına fiyatından dolayı dahil ettiğim ve almayı düşündüğüm alet. beyaz, gri ve gold arasında 10'ar dolar fiyat farkı var.
 • 750-800 liralara kayıtsızları bulunabiliyor. imei durumu sıkıntı çıkarır mı bilemiyorum, bilsem hemen alacağım. satıcının yöntemi bir süre sonra patlarsa kolay mı halletmesi acaba.

  telefonun yurt dışı fiyatı $170 civarı bir şey. f/p aşmış bir cihaz.

  edit: (bkz: #63417373)
 • (bkz: #63303319)
 • batarya konusunda aşmış bir telefon. wifi 3g-4g karışık kullanıyorum. 6-8 saat arası ekran süresi alıyorum ve inanın şarjı hiç bitiremedim 1 günlük kullanımda. (genelde 7 saat küsür oluyor ekran süresi)

  sabah 8'de evden çıktım. birkaç saat spotify ile 4g üzerinden müzik dinledim, forumları karıştırdım, youtube kullandım, bikaç saat ekranı açık tutup notlarımı kağıda geçirdim falan. şuan ekran süresi 4 sa 20 dk ve kalan şarj %47. 1 saattir evdeyim ve wifi ile bağlıyım.

  tüm bunları yaparken ne ekran parlaklığından kısıyorum, ne de herhangi bir tasarruf modu kullanıyorum. root, uygulama dondurma vs gibi şeyler de yok. direk müdahalesiz, kendi yazılımı cihazın.

  tatmin edici olmayan tek tarafı kamerası. günü kurtaracak kadar o da, ne gömmeye ne de övmeye değer. standart kamera.

  tekrar ediyorum, ben böyle batarya performansı görmedim.
 • bir akıllı telefonda olması gereken tüm özellikleri barındıran performanslı bir telefondur. ekstra ne yok derseniz nfc, kablosuz şarj özelliği gibi çok da elzem olmayan özellikler yok. bataryasına değinecek olursam, tüm gün elinizde internette gezinin rahat 12 saat sizi götürür.