şükela:  tümü | bugün
  • xiaomi'nin redmi markasını bağımsız olarak kullandığı ilk model olması beklenen telefonu. snapdragon 660 işlemcisi ile 3900 mah bataryası ile orta segmentin iddialı telefonlarından olacağa benziyor.
  • yüksek radyasyonu sayesinde çernobil deneyimi sunan çayniğzzzz fon.
  • işlemci kısmında üzmüştür. hali hazırda bir sürü 636lı modeli var xiaomi'nin. daha güçlü bir işlemci ile gelmeliydi.
  • ülkemizde 2000 liradan satışına 29 mart'ta başlanacak olan model.

kaynak

pro modeli global satışa sunulmayacağı için hayal kırıklığı var. bu modelin ne kamerası ne de işlemcisi 48 mp kamerasını destekliyor. fiyatı 1700 lira civarına düşünce alınabilir bence.
  • 150 dolar civarındaki telefon nasıl oluyor da 2000 tl'ye satılıyor anlamış değilim.

edit: fiyat düzeltmesi
  • pro olmayan model 2000 tl den satışa çıkıyorsa ki 128 gb almak isterseniz 2300 küsür vermeniz gerekiyor. ülkeye gelseydi pro olan modeli 3000 e falan çıkardı herhalde. kısaca soygun
  • resmi olarak 150 euro civarı satılan, biraz internet kurduysanız farklı ülkelerde 120-130 dolarlarda satıldığını görebileceğiniz bir cihazın türkiye'de resmi kanallar yolu ile 2000 liraya satılması ağır soygundur.
  • bugün almayı düşündüğüm telefon. inşallah pişman olmam.

yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. şuan için beklentilerimi karşılıyor. parmak izi ve yüz tanıma çok hızlı çok akıcı telefon.
  • türkiye'de ekmek gibi satılıyor sanırım. bulamıyoruz!
  • cihazı alalı 1 gün oldu ancak iphone sonrası pek alışamadım. almayı düşünen varsa özelden yazabilir.

iki ay sonra gelen edit, cihazı sattım.