• içinde aspartam barındıran c vitaminidir. ben c vitamini içeyim sağlıklı olayım diyorum sen sanki tadı çok önemliymiş gibi bana kanserojen aspartamı kakalıyorsun. bu kadar salaklık olamaz. calcium c sandoz'a devam.
  • çok ayakta duran insanların kullanması gereken bir numaralı ilaç. redoxondan önce iki saat zor ayakta duran insan redoxondan sonra 7 8 saat ayakta durma üstüne halı sahaya bile gidebilir.
  • yurdum insani tarafindan ayni sandozda oldugu gibi gelen misafire portakal suyu niyetine ikram edilen ilac. bildigim kadariyla bu sebeple devlet sigortalari karsilamiyor bunun parasini.
  • "calciyum dr-90" şeklinde bir yazılıma da sahip olabilen bir türü de vardır.. (bkz: calcium-d-redoxon)

yukarıdaki yazılım hastanın karnesine yazdırmak istediği (ve fakat ilaçlarını yanında getirmediği için telefonla bir yakınını arayarak, duyduklarını birebir kağıda geçirdiği) ilaç isimlerini listelediği not kağıdından alıntıdır.. bilmece-bulmaca çözmekten çok hoşlanan doktoru içinse bu şifreyi çözmek çok eğlenceli olmuştur..
  • 2009 yılında 7 lira olan 20 tabletlik paketi temmuz 2018 itibariyle 40 liradır.
    edit: 2019 haziran - 50 tl.
    edit: 2020 ocak - 60 tl.
    edit: 2020 ağustos - pakette küçülmeye gitmişler. daha önce 20 tablet içeren paketler 15 tablete düşürülmüş. fiyat 59 tl. tablet başına gramajda herhangi bir değişiklik var mı bilmiyorum. tablet başına gramajın değişmediğini kabul edersek söz konusu rakamlar ocak ayına göre %31,1 fiyat artışı demek ki bu korkunç bir rakam.
    edit: 2022 haziran - 95 tl.
    edit: 2024 şubat - 275 tl.
  • eyyy bayer, çiğneme tabletini neden kaldırdın, sorusunun cevabı beklenen c vitamini.
  • icilip bi an evvel bunyeyi normale dondurmesi icin dua ettiren vitamin.
  • direk mala giden at antikoru.
  • küfür olayını bırakmaya çalışıyorum fakat biraz önce gezinirken şuna denk geldim ve 5 dakikadır fena saydırıyorum. 20'lik tablete 400 lira yazmışlar, dört yüz türk lirası! tek bir efervesan tablet 20 lira yani. utanmaz ya, olur da kaldırırlarsa diye görsel de bırakayım:
    görsel

gıda takviyesi diyerek tanımımızı da yapalım.
  • bir eczacı olarak overrated olan sadece reklamla kendini duyurmuş bir vitamindir. daha ucuz fiyata daha iyi ürünler alabilirsiniz. araştırın ve eczacınıza danışın derim.

edit: vitamin önerisinde bulunmuyorum. siz de güvenliğiniz en yakin eczaciniza danisabilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap