• iki dakika yerinde duramayan, dugunlerin kamberi rolunu en bi basari ile ustlenmis minik bok...
 • (bkz: tatar)
 • bildiin deli... guzel ama pokemon...aptal kalamar ailesinin cok sevgili fertlerinden biri...turuncu bi de...
 • one pill makes you larger and one pill makes you small, and the ones that mother gives you, don't do anything at all... go ask alice!
 • (bkz: dr. redpill) bir akım mı başlatmaya çalışıyor sanki ?
 • 29 yaşımda en azından elli ile yetmiş aralığında farklı kadın ile birliktelik yaşamış bir erkek olarak size birkaç tavsiye vermek isterim. herşeyden önce en büyük önceliği kendinize vermeniz gerekiyor. kendinize her girdiğiniz ortamda sormanız gereken ilk soru şuan ben ne istiyorum ve bunu nasıl elde edebilirim sorusudur. günümüzde bir kadına bağlı kalmak demek onun kurallarına göre hayatınızı şekillendirmeniz demektir. eğer güzel bir kadınla birlikte olup onun kurallarına uyma kafasında bir erkekseniz ve bunun için redpill'i kullanmayı düşünüyorsanız foyanız ortaya çıktığı anda boynuzu yiyeceksiniz. bundan kaçış yoktur. redpill kendini geliştirmektir. eğer sen kendini daha tanımıyor kendine yalan söylüyorsan zaten sen bir erkek değilsindir. çocukluktan erkekliğe geçmek öyle boyunun uzamasıyla olan birşey değildir. bu hayatta kendine sırtını dönmemek ile başlar. zamanını iyi değerlendir. planlama yap. bir insana eğer gün içerisinde bir saatten daha uzun vakit ayırıyorsan o insan senin için çok daha önemli hale gelir. kimseye bir saatten uzun süre ayrılmaz. ereksiyon ve testosteronu düşürecek şeylerden uzak durulmalıdır. istediğin birşey için savaşmaktan çekiniyorsan asla başarılı olamayacaksındır. beğendiğiniz sizin için birinci sınıf kadın kategorisine girecek kadınları hep yanınızda tutmanız ve onları gözlemlemeniz çok önemlidir. savaşıp onurluca kaybetmek savaşmayıp acaba ile ölmekten çok daha iyidir. sorularınız ve eğitim istekleriniz için yeşillendirebilirsiniz. (bkz: bros before hoes)
 • "redpill" terimi, popüler kültürde ve internet argosunda kullanılan bir ifadedir. "the matrix" adlı bilim kurgu filmine atıfta bulunur. filmde, ana karakter neo'ya, gerçek dünyayı algılamasına yardımcı olmak için seçim yapması teklif edilir: mavi hapı alarak rüya dünyasında kalabilir ve gerçeklikten habersiz devam edebilir ya da kırmızı hapı alarak gerçek dünyayı keşfedebilir.

  bu bağlamda, "redpill" ifadesi, bir kişinin toplumun kabul ettiği normlardan sıyrılıp gerçekleri görmeye ve daha eleştirel bir şekilde düşünmeye niyetlendiğini ifade eder. redpill, alternatif veya sorgulayıcı bakış açılarını kabul etme, içerikleri ve düşünceleri sorgulama eylemini temsil edebilir.

  ancak, değinildiği gibi "redpill" terimi çeşitli ideolojiler ve topluluklar arasında farklı şekillerde yorumlanabilir. bu nedenle, kullanım bağlamına bağlı olarak anlamı değişebilir ve farklı grupların farklı anlamlar yüklemesi mümkündür.
 • evrimsel psikoloji kavramlarını iyi anlamış insanların oluşturduğu kadın-erkek ilişkilerine dair ilke ve yorumlardan oluşan akımdır. başarılı tespitleri vardır ve genel olarak işe yarardır. kimileri bir bilim olduğunu iddia etse de ve bazı bilimsel argümanlara dayansa da bilim değildir. ancak uzun gözlem ve deneyimlere dayanan doğruluk oranı yüksek bir yarı-felsefe akımıdır denilebilir. tabii ki her ideoloji veya fikir akımında olduğu gibi, şahsi özelleştirmeye muhtaçtır. burada anlatılanları her insan olduğu gibi alarak hayatına "oturtmaya" çalışırsa hata edecektir. çünkü her hayat ve her psikoloji farklılıklar gösterebilir ve durumlar insandan insana, yerden yere ve coğrafyadan coğrafyaya değişimler gösterebilir.

  ayrıca bu akımı anlatan önde gelen bir çok anlatıcının bir noktayı es geçtiğini veya yanlış yorumladığını düşünmekteyim. oneitis kavramı yani: bir kadına tamemen bağlanma, sonrasında ise onu unutamama, takıntıya dönüştürme hali.

  bunu her zaman için beta bir davranış olarak ileri sürmekteler. ancak şunu unutmamalı: oneitis, erkeğin sahiplenme ve kadınını koruma içgüdüsüne dayanıyor olabilir. ki bunlar alfa erkek özellikleridir. kadınını sahiplenen bir alfa erkek bu duruma düşebilir. evet bu duruma düşerek güçsüzleşmek bir betalaşma sürecine de dönüşebilir ama bana göre oneitis her durumda bir beta davranışı değildir.
 • ekşicilerin yine oturma organlarıyla algıladığı, “sivilceli, 31ci ergenlerin oluşturduğu kadın düşmanlığı” şeklinde tanımladığı felsefe ancak gerçekte tam da bunun tersidir. x(twitter)daki dr. redpill kadın düşmanı, o bu felsefeyi yansıtmıyor yani ona bakmayın. gelelim merak edenler için gerçek redpille:

  -ergen sivilcelinin tam aksine, redpill felsefesindeki amaç erkeğin kendisine saygı duymasıdır. yani düzenli beslenip düzenli spora gider, hımbıl olmayan bir vücudu olur. bu sayede hem mental hem fizyolojik hem de cinsel olarak sağlıklı olacağını bilir. bu sayede ortamlarda hem hemcinslerine üstünlük kurar hem de kadınlara karşı bir avantaj sağlarlar.

  -redpill erkeği kendisine yatırım yapar. yani işine çok önem verir, belirli bir süre hayatındaki en önemli şey işi veya akademik başarısıdır ki sonunda ekonomik olarak tam bağımsız, evini, arabasını halletmiş, kadından maddi en ufak destek beklemeyen bir hale gelsin. hesabı erkek öder davet etmişse ve evet kadının kazandığı maaş kendine. avcının görevi avı yuvaya getirmektir, dişinin yemeğine ortak olmak değil.

  -kendisine kültürel olarak yeterli yatırım yapar. yani sinema, edebiyat, tarih gibi konularda sohbet edebilecek düzeyde bilgi birikimi olur ki her ortama ayak uydurabilsin.

  -bu saydıklarımı yapınca devamlı olarak hayatına kadınlar girip çıktığından, yani kadınlar onu fark edip beğendiği için sık sık kadın bulabildiğinden kadına muhtaç değildir. kadının köpeği olmaz, haklı olduğu bir konuda kadından özür dilemez, kadının bir hatası olduğunda hayatından çıkarabilir. çok sevse bile saygısızlık gördüğünde ayrılır. sevginin her şeye yetmediğini, buna gerek olmadığını da bilir.

  -kadın ayrılmak istiyorsa “kapı orada” diyebilecek güce sahiptir, ibine ibine ağlamaz çünkü bilir ki kendisinden giden kadın konforunu kaybeder ama o yenisini bulabilir. bununla birlikte single olmaktan da korkmaz, yalnızlık ruhsal bir durumdur sevgilisizlik değil. insan kendiyle de güzel vakit geçirebilir, bunun farkındadır.

  -kadını evinin kraliçesi yapar ancak vazgeçilmez şekilde değil, kadını kaybetmekten korkmaz, kadının gitmesi kendi hatası olmayacaktır çünkü. kadından özgürce vazgeçebilir, budur redpill.

  “böyle erkek mi var :d” diyeniniz için: varız arkadaşlar, sadece wife material olmadığınızdan karşınıza çıkmıyoruz. 31ci ergen değiliz, işimiz gücümüz hayatımız var, istemişsek her daim kadın bulabiliyoruz. oturduğu kucak sayısı yaşını geçen kadınları 30undan sonra evimizin kraliçesi, çocuklarımızın anası yapmayacağız, temel amacımız bu (konu asla bekaret değil, kabul etmediğimiz nokta önceki sene yattığı erkeklerin bir kısmını unutan kadınları çocuklarımızın anası yapmamak)
hesabın var mı? giriş yap