şükela:  tümü | bugün
  • akvaryum sıvı malzemeleri üreten bir firma. su düzenleyici, stres azaltıcı, amonyak giderici, su sertliğini arttırıcı vs. gibi kimyasal ürünleri var. türkiye menşeli sanırım. daha önce bazı ürünlerini kullandım ancak memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim. şişelerinin üzerinde ürünün içeriği ayrıntılı olarak da yazmıyor. bu da beni düşündürdü açıkçası. amonyak giderici diye size satılan şey tuzlu su filan çıkarsa çok şaşırmayın bu durumda.
  • "rfl chemicals" çatısı altında 2009 yılından günümüze akvaryum katkıları ve su düzenleyicileri ile her türden akvaryumlar için çeşitli yaşam destek ürünleri sunan istanbul merkezli şirkettir.
    profesyonel akvaryumlar, büyük şehir akvaryumları, bitki ve mercan akvaryumları, şov akvaryumları, üretim tesisleri, süs havuzları, kaplumbağalar ile tatlı ve tuzlu su akvaryumları gibi pek çok farklı ihtiyaca yönelik olarak uluslararası standartlarda üretim yaparlar.
    çeşitli gramaj ve ebatlarda üretilen sıvı formların yanında mikro boyutta işlenmiş toz (antioxidant powder) formundaki ürünleri de son derece başarılıdır. ancak biraz daha pahalıdır.