şükela:  tümü | bugün
  • hatay'dan gelen şehit haberleriyle akla gelmiştir. katakullili referandum üzerinden aylar geçti fakat yüze yakın şehit verildi. akp hükümetinin partili cumhurbaşkanlığı yalanlarını daha evvel gamze akkuş ilgezdi hanımefendi gündeme taşımıştı. ey akp hani referandumda evet çıkınca terör bitecekti?
  • maalesef normaldir. terör; silahla, kirli pazarlıklarla, günübirlik siyasi söylemle bitirilemez. terör; kaliteli eğitimle, fırsat eşitliğiyle, güçlü bir adalet sistemiyle, her şeyden önemlisi diyalog ile çözülür.
  • oslo'da, habur ve diyarbakır'da pkk ile diz dize gelmiş akp'liler ve destekçileri mhp'lilerin, dahası referandumda evet oyu vermiş herkesin izah etmesi gereken kepazelik. sandıktan evet çıktı, tayyip erdoğan partili cumhurbaşkanı oldu. yetki sıkıntısı yok, hiç olmamıştı. gel gör ki; referandumdan bu yana yüz kadar şehit verildi. ne iş?

(bkz: 1 ağustos 2017 diyarbakır saldırısı)
  • kandırılan evetçilerin tepki göstermesi gerekir ama bu saflar tam tersine büyük bir arsızlıkla 'ama şöyle, ama böyle' şeklinde bahane üreterek enayiliklerini örtme yoluna gitmişlerdir.
  • terör hep sürüyor sadece referandum öncesi ve daha önceki seçimler öncesi satılık medya tarafından daha fazla dillendirilmesi lakin seçim sonrası medyanın görmezlikten gelmesi olayıdır.

öyle satılık bir medyamız var ki; abdullah gül'ün cumhurbaşkanı olacağı dönemden başlayıp şu son referanduma kadar bütün önemli olaylar öncesi terör haberlerini patlatıp daha sonra ülkeyi güllük gülüstanlık göstermeye çalışmıştır. günün birinde devran dönerse(benim umudum yok) en başta bu orospu çocuklarından hesap sormak gerek. ülke bu bok çukuruna batmışsa %80 medya patronları buna sebeptir.
  • sınırda görev yapan yüzbaşı 2 arkadaşımla son görüşmemden anladığım kadarıyla mücadele baya sertleşmiş, devlet hiçbir masraftan kaçınmayarak mücadele gösteriyormuş, devlet büyükleri devamlı karakolları dolaşarak askere moral vermeye çalışıyormuş, terör bir seçimle tabi bitmez, bu söylenen söz bir seçim vaatidir, hiç inandırıcı değil ama inşallah bu seçim vaadi gerçekleşir.
  • referandumda evet çıkmadığı için geçerli olmayan tez.

hileyi buna benzer başlıklarla evcilleştirmeyin.
  • mehmetçiğe bugün yapılmış saldırıyla akla gelmiştir. barzani ile megri megri söylemiş vatan hainleri izah etmeliler.
  • kardeş ben hiç bir dediklerine inanmıyorum, sen hepsine inanıyorsun. hep benim dediğim çıkıyor ama sonuçta senin dediğin oluyor. eninde sonunda bizi kimin sikeceğine yine sen yine sen karar veriyorsun. ben bu sefer bu sikmesin bile diyemiyorum.