şükela:  tümü | bugün
  • kili$dar sünepesinin dun fox tv'deki beyanati:

http://t24.com.tr/…mda-yuzde-512-hayir-cikti,559377

neden 16 nisan gecesi ysk'in onune gidip kamp kurmadin? insanlarda ysk'yi baslarina yikacak potansiyel vardi o gece. sen ne yaptin sünepe gibi gece 1:00 de yenilgiyi kabullendin. simdi gelmis "altyapi oluşturuyoruz" falan. atı alan üsküdari geçtidiye dalga gectiler senin yuzunden hepsini sineye cekmek zorunda kaldik.

o gün bedel ödemeye korktunuz, 2019'da mı sahip çıkacaksınız. hadi uza cibilliyetsiz.
  • utanmadan sıkılmadan bir dost meclisinde de değil, ulusal bir kanalda canlı yayında söylenmiş ifade...

darbe olsa ilk o karşı çıkarmış da tankın önüne yatarmış da...

güven özveri tecrübemin kenarı...

yanarım yanarım;

(bkz: muhafazakar kesimin kemal kılıçdaroğlu korkusu)... başlığını açtığıma yanarım...

utanmadan hala chp'nin başında...
  • bunu söylüyorsan ben oyların hakkını savunamadım diye istifayı basarken söylemen lazım.
  • referandum ve sonuçları bakımından hiçbir şey yapılmamıştır, chp tarafından ki bir kaç göstermelik işlem dışında.
  • herhangi bir seçimde müşahitlik yaptıysanız, chp'nin ne kadar dağınık ve sünepe bir örgüt olduğuna şahitlik etmişsinizdir zaten. adamlar müşahitlik ettikleri sandıklara sahip çıkamıyor ki; ysk basıp da halkın hesabını sorsun.

son seçimde lanet olsun ki oyveötesi bizi chp'nin kucağına bıraktı. bir kez toplantılarının son çeyreğine katıldım, tanışmak kendimi müşahit olarak kabul ettirmek için... telsizli belediyeci bir tipe "aman başkanım yaman başkanım" çekmekten başka yaptıkları bir iş göremedim.

herhangi bir eleştiri gelince de, "sizin gibi genşler değiştirecek." deyip sıyrılıyorlar. seçim günü gözümüzün önünde iki kez oy kullanan kadına itiraz ederken "aman kenciğim, bu konuyu şe yapmayalım, tatsızlık çıkarmaya gerek yok. olmuş bi dikkatsizlik. hoca beyleri de şe yapmayalım şimdi" derken de değişime ne kadar yürekli olduğunu gördük, bina sorumlusu diye koydukları adamın.
  • seçim gecesi babalar gibi ysk'nın önüne gidecektin sayın kılışdar.
    sünepe, basiretsiz herif.

o gece çatır çatır milletin hakkını koruyacaktın.

ysk kendi kafasına göre mühürsüz oyları geçerli sayarken, "hop ne oluyor orada?" diyerek en önde duracaktın muhalefetin lideri olarak.

olay mı çıkardı diyorsun?

sen zannediyor musun ki bu tepedekiler olaysız, demokratik bir seçimle bir gün bırakıp gidecekler... ?

sen kendi haklarını tüketirken bu milletin demokrasi umutlarını da tek adamın eline bırakmış basiretsiz bir muhalefet liderisin.

şimdi atıp tutmakla olmaz bu işler,

atı alan üsküdarı geçerken neredeydin diye sorarlar adama.

kendi partisi içinde bile demokrasi yokken, yetmiş yaşında bilmem kaç seçim kaybetmiş ve hala koltuğa yapışan bir liderin bik bik konuşma hakkı yoktur.

bir sonraki seçimde yiyeceksin şamarı, merakın olmasın.