• gözünüzün önünde referandumu çaldılar gıkınız çıkmadı.
    gözünüzün önünde ankara büyükşehir belediyesi başkanlığını çaldılar gönülsüzce adaylığını kabul ettiğiniz adama ne sandıkta ne seçim sonrası arka çıkmadınız.
    türkiye beş senedir nereden çıktığı belli olmayan bir suriye batağına itildi gönülsüzce mırın kırın ettiniz.
    dokunulmazlıkların kaldırılması için oy verdiniz, hdp'nin tüm idare kadrosunu hapse attılar gıkınız çıkmadı
    ülke nüfusunun yarısından fazlası seçilmiş değil atanmış ya da kayyuma devredilmiş belediyeler tarafından idare ediliyor sus pussunuz, izmir de elden gidene kadar gıkınız çıkmayacak.

ama bir milletvekiliniz (enis berberoğlu) tutuklanınca 500 km yürüdünüz adalet diye.

kendinize sosyal demokrat, halkçı, falan diyorsunuz galiba bir de. ülkenin tek gerçekçi umudu olan chp ve onu idare edenler böyleyken neden şaşıralım ki zalimin zulmün?
  • referandum akşamı biliyordu bu sonucu. ümit özdağ sonuçlara itiraz etmek için ysk nın önüne geldiğinde büyük bir çoğunluk ta katılıma hazır durumdaydı.

bu sırada bahçeli gibi gılıştar da panik halinde nerden çıktı bu ümit özdağ, halkın tansiyonu çok yüksek, ortalık karışacak, referandum sonucu yalan olacak telaşını yaşadı.

milyonlarca insanı birazdan gılıştar açıklama yapacak diye saatlerce oyaladılar. ne zaman ki ümit hoca ysk önünden uzaklaştırıldı, o zaman çıkıp her yenilgisinin ardından yaptığı açıklamayı tekrarladı.

böyle bir şey olabilir mi? yargıya taşıyacağız.!

sonuç?
  • referandum günü sonucu kabullenip kabuğuna çekilen bir kemal kılıçdaroğlu söylemi.

bunu bütün halk tahmin edebiliyor zaten keşke kullanabilseydik bu bildiğimizi be kk.

edit
    haber içeriği tam olarak şöyle
  • beceriksiz söylemi. sahip çıksaydın o zaman ? bu millet -bizler- üstüne düşeni yaptı sen de yapsaydın. tarih seni de yazacak malum şahıs ve stepnesinden sonra.
  • iktidarıyla muhalefetiyle bir halkla ancak bu kadar dalga geçilebilir. rezilliğe bak. malum bakınızı artık bir kişi için daha kullanma vakti geldi. zimbabwe ana muhalefet partisi başkanından bahsediyorum tabii ki.

(bkz: istifa et amınoğlu)
  • chp nin oylarının daha da azalması için uğraşan kılışdarın yeni beyanı.
  • atı alan üsküdar'ı geçmiş, beyimiz şimdi konuşuyor.
hesabın var mı? giriş yap