şükela:  tümü | bugün
 • 13 kasım 2017'de açılacak olan yeni ico.

  temel fonksiyonu oyun geliştiriciler, oyuncular ve streamerlar arasındaki para akışını blockchain'e taşımak olacak olan alt coin. bu sayede söz konusu akışta yer alan aracıları bypass ederek, hem geliştiriciler için marketing harcamalarını azaltmayı, hem de gelişticiler, "influencers" dedikleri streamerlar ve onların seyirci kitleleri arasında daha organik bir bağ kurmayı hedefliyorlar.

  bunun ne kadar karlı sonuçları olabileceğini yakın zamanda (bkz: pubg) örneğinde görmüştük.

  hepimizin bildiği (bkz: twitch) ve geliştiriciler tarafından en çok kullanılan oyun motoru olan (bkz: unity) ile işbirliği içerisindeler. kurucu ekip ise çeşitli branşlarda oyun sektörü veteranlarından oluşmakta.

  güzel bir şey geliyor gibi

  https://refereum.com/
 • sağlam ekibin desteği olan, geleceğin oyuncu para birimi. twitch, unity ve ambisafe'in desteği olması ilgimi çekmekte, yatırım yapıp yapmayacağımı sorgulamaktayım. önümüzdeki günlerde göreceğiz.
 • yerimi rezerve edip, açılacağı günü beklediğim. (bkz: early adapter) olarak fırsatlar sunacağını düşündüğüm oluşum. yatırım tavsiyesi değildir.
 • telegram grubuna üye olduktan sonra, earn.refereum.com adresine gidip üye olarak coin kazanabilirsiniz.
 • yatırım yapmayı düşündüğüm yeni ico.
 • konsolda olsun pc'de olsun oyun oynamayı seviyorsanız, kripto dünyasına da girmek istiyorsanız, bulunmaz bir fırsat. girin üye olun bedava tokenleri kazanın ister yatırım yapın ister onlarla oyun satın alın.
  https://refereum.com/?refid=zdls7ipuwt

  bu da telegram hesabıdır. kolayca ne yapacağınızı burdan da öğrenebilirsiniz
  https://refereum.com/…6-29ef-4b34-8997-8470356d2cb3
 • oyunseverlerin yoğun ilgi gösterdiği blockchain teknolojisi üzerinde konumlanmış yeni bir platform.
  token kazanmak referansımla siteye üye olup platformu inceleyebilirsiniz:
  referum
 • az evvel telegram gruplarında ''presale is over'' diye mesaj yayınladılar.
  ancak konu ile alakalı ''satışlar başladı'' maili ben dahil hiçkimseye gitmemiş. şu anda 100k kişi bulunan telegram hesapları çalkalanıyor. hiçkimse satın alamadan nasıl bitti bu satış?
  100k kadar kişinin güveni birkaç saniye içerisinde yitirildi. halbuki yayınladıkları videoyu izleyince insan ''bu token'in geleceği var, yatırım yapmalıyım.'' hissine kapılıyor. şu an hakkında tek konuşulan ''scam'' olduğu.

  yazık ettiler kendilerine.
 • steam benzeri yapı üzerinden blockchain teknolojisiyle inşa edilmiş oyun ve oyun ürünleri satın alınabilecek ico.

  playerunknown's battleground yani pubg 2500 refereuma satılıyor. ilgilenenler için; pabci

  aynı zamanda eğer fortnite battle royal adlı bedava oyunu bu platform üzerinden indirirseniz 200 coin bedavadan geliyor. onun için de; beleş pabci