1. genelde 1 tane bilemedin 2 tane alinca etkisini yarim saat 1 saat icerisinde gosteren ilac, ama su an 4 tane aldim yarimsar saat arayla ama hala pek etki etmedi. galiba sonradan etki edecek ama o zaman da betona donebilirim 1-2 gunlugune 4 adet haptan sonra.
  2. yoğurt'un advanced düzeyi.

(bkz: prebiyotik pıtırcığı)

ishal kesici değildir. bağırsaktaki faydalı tabir edilen bakterilen nüfusunu artırmaya çalışır. bu faydalı arkadaşların yoğunluğunun azalması dolayısıyla mevcut zararlıların baskın olması ishale sebep olduğu için; reflor operasyonu faydalı bakterilerin zararlılara üstün gelmesine yardımcı olur yani bağırsak florasını düzenler, dolayısıyla ishal kesilir.

kafama göre almakta beis görmem.

advanced düzeyi için: (bkz: maflor)
  3. 1 haftayı tuvalet istikametine gerçekleştirdiğim sürpriz koşularla geçirdikten sonra bulgaristan'a yapacağım otobüs yolculuğunun gözümü korkutmasıyla edindiğim; aşama aşama önce jelimsi bir kıvam yakalamanızı, akabinde nizami yapıya ulaşmanızı sağlayan, göle çalınan ve tutan maya**.
  4. benim gözümde muadili yoktur bu hedenin. artık ssk karşılamıyor. paraya kıyın alın ve götünüzü rahatlatın.
  5. bugun 12 tlye alarak dumur oldum. yazın 6.5 liraya aldığımı hatırlıyorum sanki aynı ilacı. böyle zam mı olur lan. hatta 1 paket sigara parası diye düşünmüştüm ondan bu kadar iyi kalmış aklımda fiyatı.

bunun dışında çırçır iseniz alın bir tane. fiyatı 12 tl olabilir ama performansı 120 tl kesinlikle. götünüze 120 tl soksanız bu kadar rahat tıkayamaz.
  6. şu an gözümdeki en saygıdeğer ilaçtır. asprin falan bok yemiş yani o derece.
  7. göt çeşmesini kapayan ilaçtır. mide için verilen antibiyotiklerin bağırsak florasını bozup sıçma periyotlarınızı 10 kat artırması sorununu ilk ilaçla düzene koyma becerisine sahiptir.
  8. kullananlara ferahlık sağlıyor olsa da, gözlerimiz zorda kalınca arasa da; bir kiren ekşisi değildir.
  9. liyofilize toz içerenine 15 tl bayildigim ilaç. bebelere kac gun kullanmak gerekir ki doktora da sormadım bilen varsa bir msj kadar uzaktayim. veya yarın ararım doktorunu

reflor hakkında bilgi verin