1. 1 haftayı tuvalet istikametine gerçekleştirdiğim sürpriz koşularla geçirdikten sonra bulgaristan'a yapacağım otobüs yolculuğunun gözümü korkutmasıyla edindiğim; aşama aşama önce jelimsi bir kıvam yakalamanızı, akabinde nizami yapıya ulaşmanızı sağlayan, göle çalınan ve tutan maya**.
  2. benim gözümde muadili yoktur bu hedenin. artık ssk karşılamıyor. paraya kıyın alın ve götünüzü rahatlatın.
  3. bugun 12 tlye alarak dumur oldum. yazın 6.5 liraya aldığımı hatırlıyorum sanki aynı ilacı. böyle zam mı olur lan. hatta 1 paket sigara parası diye düşünmüştüm ondan bu kadar iyi kalmış aklımda fiyatı.

bunun dışında çırçır iseniz alın bir tane. fiyatı 12 tl olabilir ama performansı 120 tl kesinlikle. götünüze 120 tl soksanız bu kadar rahat tıkayamaz.
  4. göt çeşmesini kapayan ilaçtır. mide için verilen antibiyotiklerin bağırsak florasını bozup sıçma periyotlarınızı 10 kat artırması sorununu ilk ilaçla düzene koyma becerisine sahiptir.
  5. liyofilize toz içerenine 15 tl bayildigim ilaç. bebelere kac gun kullanmak gerekir ki doktora da sormadım bilen varsa bir msj kadar uzaktayim. veya yarın ararım doktorunu