şükela:  tümü | bugün
  • tkpye karsi kullanilan, kullananlarin hakaret sandigi itham
  • enneagram teorisi'nde bir numarali tip.
    hayatındaki her şeyin mükemmel olmasını ister, neyin doğru ve yanlış olduğu konusunda derin düşünür. objektif, dengeli, yargılayıcı ve mükemmeliyetçidir. insanları yargılarken adil olduğuna inanır. sinirlendiğinde sosyal açıdan problem yaşayabilir çünkü diğer insanlar tarafından nasıl görüldüğünün pek farkında olmaz. diğer insanları, kendi kişiliğinde memnun olmadığı özellikleri ile yargılar. gerçek gereksinimlerinin farkına varmalı ve bu yönde hareket etmek için çaba göstermelidir.
  • genel olarak mount&blade: warband modları oynayan bir youtuber.

    kanalına ulaşmak için tıklayınız
  • warband'de çok zorlandığı düellolar ve silah kullanma mevzularından sonra, bannerlord'da gerçekten aşırı kötü olan. hemen hiçbir ikili kavgayı bilinçli veyahut metodik biçimde kazanamayan, oyunun çoğu mekaniğinde pek iyi olmamasına rağmen mount&blade konusunda en bilinen streamerlardan olan şahıs.

    warband serilerindeki alışkanlıklarından çekmekte izlediğim 7-8 videosundan görüldüğü kadarıyla, özellikle en önde zıpkınla adam vuracağım diye atlayıp, sonra bir anda zora düşene kadar adamlarını düzene sokmaması, kumandan değil öncü birlik gibi davranması ile sürekli zor durumlara düşüyor.