• motor kapasitesi küçük ve fiyatı hayvani derecede fazla olan motor. görüntüsü güzeldir keza eski harley tasarımcısının elinden çıkmaktadır.

ama motoru ufak olduğundan dolayı ve v motor olmamasından dolayı titreşim muazzamdır adamı yorar.

uzun lafın kısası 5 lira buna vereceğinize 5 lira daha verin babalar gibi drag star alınız.
  • 3 yıl kullandıktan sonra sattığım motor. sıfır almıştım. ilk zamanlar üzerine titrer her gün yıkardım. bismillah 2 ay sonra elektrik arızası verdi. bütün kablolar sudan çürümüş. zırt pırt yıkamamak gerektiğini öğretti.

yakıt göstergesi yoktur. yedek depo mandalını açık unutsanız yandınız. yolun ortasında kalırsınız. 3-4 kez yaptım. motoru ittirmesi çok zor oluyor.

yılda ortalama 8 ay sürerdim. mart - kasım arası. sene başı ustaya ağır bakım yaptırırsan 3 ayda bir kendin bakım yaparsan sorun yıkarmaz. (yağ - filtre temizliği gibi)

yere yakın olması nedeniyle sürerken zevk alırsınız. orijinal lastikler yaz lastiğidir. ıslak zemin görmesin hemen slalom yapar. çin malı olduğu için yedek parçaları ucuzdur. yerli distiribütör tedarik konusunda iyidir.

artçı ile yokuş çıkmak zordur. motor gücü az ağırlığı fazla üstüne birde artçı varsa yokuşlarda çift damperli kamyon gibi tıs tıs gidersiniz. düz yolda 100 - 110'dan sonra titremeye başlar 120 ve üstü keşkül titremesi kıvamındadır.

ilk motor sahibi olacak kişiler için idealdir. ucuzdur, temel motor bakımını zorla öğrettirir.
  • 2011 yılından sonra üretilen modellerin motorunda balansör olduğundan titremez.
  • ilk motor için almayı düşündüğüm makine. aslında ilk değil de ilkin üzerinden yaklaşık 9 sene geçtiği için ben tüm tecrübemi sıfırladım diye düşünüyorum

bu ve kuba superlight 200 arasında gidip geliyorum, tecrübeli suserler yeşillendirirse sevinirim.
  • önceki tespitlere birebir katılmak ile beraber, cruiser hissiyatı yaşamak için idealdir.

not. pek umudum yok ama ben bunun rölanti vidasını düşürdüm yollarda, elinde olan varsa uzatabilir mi?

aksi halde tüm regal kullanıcıları vidalarını sıkı saklasın.

(bkz: tanrının çalışma tarzını öğrendim)
  • 4 yıl boyunca beraber şehirler, yollar, ormanlar, insanlar dolaştığımız; dışarıdan şehvetli, içerisi bol zahmetli özel mülk ürünüdür.
    herhangi bir bilgi paylaşımı için yardımcı olabilirim elbette.
hesabın var mı? giriş yap