şükela:  tümü | bugün
  • bir cnco şarkısı. benim de bayağı başarılı bulduğum bir şarkıdır efendim.
  • little mix remixiyle daha da güzelleşmiş cnco şarkısı. kızlar keşke ellerini daha çabuk tutsalardı ama düet yapacakları tipleri iyi seçiyorlar. daha önce de kid ink, jason derulo, machine gun kelly ve stormzy ile çalışmışlardı. latin amerika'da popülariteleri artar ama şu an dünya üzerindeki en iyi girlband oldukları için abd'de de büyük bir patlama yapmalarını çok istiyorum. sözlükte despacito'nun 10'da biri kadar bile ilgi görmemiş olması üzdü.
  • klibinde little mix kızlarının kendilerini aştıkları şarkı. hetero bir kız olmama rağmen birkaç gündür hipnotize olmuş şekilde bu klibi izliyorum aksjdhsjkhfsjkdfds. hatta jesy'nin göğüs hareketini ilk gördüğüm anda sandalyeden düştüm klibi izlemeye yerde devam ettim asjhdjshgdsjdhdjs. şu grubu oluşturan kelly rowland'dan allah razı olsun. bütün üyeleri hem iyi solist hem de taş gibi olan bir grup kurmak acayip zor bir iş. normalde benim dinlediğim en iyi girlband destiny's child'dı ama orada beyoncé karizmasıyla yıkıp geçiyordu, kelly rowland çok sevdiğim bir şarkıcıydı ama michelle o gruba hiç yakışmıyordu mesela. pussycat dolls nicole ve dansçılarından oluşma bir gruptu ve canlı performansları rezildi. girls aloud grubuna karşı çok ayrı bir sevgim olsa da cheryl dışında hiçbirini o kadar sevemedim. ama bu grup 2010'lu yılların açık ara en iyi girlbandi oldu bile. yarın dağılsalar hepsi her türlü iş yapar ama grup olmaktan son derece memnunlar ve harmonileri mükemmel.

    normalde cheryl cole'a benzettiğim jade thirlwall bu klipte b'day döneminin beyoncé'si gibi olmuş. tarzını çok benzettim. kızların klipte taktıkları takma kirpikleri bulursam buraya edit çakarım.

    klibi yazayım dedim little mix övdüm cnco umrumda bile olmadı. en iyisi bir ara başlıklarına yine yazayım sjdhjskdjks.
  • ben little mix ile yaptıkları düeti daha çok sevdim. bu şekilde şarkı daha bir enerjik olmuş sanki. little mix'in iyi iş çıkardığını düşünmeme rağmen zirveleri şu şarkıdır:
    (bkz: little me)