şükela:  tümü | bugün
  • yildirimsporda aldigi gazla efes'e gelen, boyuna kapasitesine bakmadan efes pilsen gibi bir takimda uzun oynatilmaya calisilan oyuncu. chris corchiani ile birlikte efes pilsen'in gorup gorecegi en guduk yabanci ikilisini olusturmustur.
  • fena ucluk atmazdi(joventut badalonaya 4 ucluk), bi kere kentucky de adrien caldwell le yemek yerken gormustum de imzasini almistim, cok seker bi amcaydi.
    edit: hayatimda gordugum en killi afrikan amerikandir
  • efes pilsene karsiyakadan gelen oyuncu. cibona efes gruptan cikma macinda topu oyuna sokma adi altinda firlatarak obur tarafdan disari cikmasini saglamistir.
  • efes'in 94'te olympiakos'u evire cevire yendigi macta mirsad super oynamaktadır. ama heyecanlı ve hırlsı yapısı nedeniyle bir faul atışı sırasında rakibi box etmeyi unutur ve ribaundu kaptırıp olympiakoslu oyuncuya faul yapar. bunun üzerine reggie cross mirsada kendisine gelmesi için sahanın ortasında bir tokat patlatır. bundan sonra mirsad kendine gelir ve nba'e kadar gidecek yoldaki ilk çıkışını başarılı bir biçimde bitirir.
  • efes pilsen'in o sene oyunculara verdigi lada samara marka arabaya sıgamayan ve arka koltuga oturup öyle kullanmaya çalı$an bir arkada$tı.
  • ayrıca gögüs kılları rocky'nin yakın silah arkadaşı apollo creed'den emanetti. topak topak. her galibiyet sonrası soyunma odasında formasını çıkarıp poz verdiğinden gögüs kılları en az kendisi kadar ünlüydü.
  • marcus haislip başlığında varlığını öğrendiğim adam. marcus haislip gibi bir manyak bu adam varken psikopattan sayılmazmış. burada öğrendiğim kadarıyla bu iki delinin özel bir ortak noktası var. reggie cross 1994'te, marcus haislip ise 2006'da mirsad türkcan'ı şamaroğlanına çevirmiş.hala yaşıyor mu onu bile bilmiyorum ama bir ara haislip'le tanışması gerek, onu biliyorum. iyi anlaşırlar.