şükela:  tümü | bugün soru sor
345 entry daha
  • birkaç saattir beni stresslere gark eden durum. fuckbuddyimsi bir ilişkide olduğum kadın akşam regl olmadım 4 gün önce olmam gerekiyordu falan dedi. o anki hafif kalp çarpıntısını erkek yazarlar anlayacaktır. hatunu doğru düzgün tanımıyorum bile. şimdi işin yoksa testiydi kürtajıydı uğraş dur. o son kadehi içmeyecektik amk. her türlü tavsiyeye açığım. kalbim götümde atıyor.
  • (bkz: horror story) kardeşim çok geçmiş olsun duyduk hemen geldik
    o regli olana kadar kısmi felçsin.
  • bizim bir arkadaşın başına gelmişti. onunda kalbi götünde atıyordu.

oyun havası açtım. 30-45 dk misket oynadık . sonra çocuk rahatladı.

not: gerçekten denemeni tavsiye ederim. hareket ettiğin için dopamin artıyor ve ilk stresi atıyorsun . sonra bir yol haritası çiziyorsun.
  • itfaiye hortumu , fakbadin hamile kalırsa delikanlıca bebeğine , evladına sahip çık.

biliyorsun babalık göt ister.

dölüm düşmüş sokağa allah allah .

sahip çık yeğenim.
  • bunun kan testini genelde ücretli şekilde yaptırırlar ,ssk sistemine girilmesin diye.
    nedense genelde pozitif oluyor bu tarzlar *
  • sevgili itfaiye hortumu,

regldir bu gecikir belki hiç gelmez bazen davetsiz misafir gibidir kendini bilmez. hemen karaları bağlamamanı tavsiye ederim. iyi ihtimalle abla seni denemek, heyecanlandırmak istemiş olabilir, değilse bir şekilde hormonel, (stres, heyecan, üzüntü) fiziksel, (mevsimsel değişimler, seyahat yani alışık olduğun çevreden kısa süreliğine de olsa uzaklaşma v.b.) ya da kimyasal (o sıralar kullandığı farklı bir ilacın yan etkisi gibi) bir etken gecikmeye sebep olmuş olabilir. artik o da değilse o zaman düşünürsünüz.
  • su veren itfauyenin hortumunu dedirtmiş rezalet. banane kardeşim yaparken güzeldi de sapına gelince mi kötü oldu? uğraş dur banane. *