şükela:  tümü | bugün
  • empati kursanız bile altında bir şey arar. yani imkansıza yakındır.

ben oturur ağlarım, beni yalnız bırakın diye yalvarırım, yalnız bırakılınca depresyona girerim, bırakılmayınca da kavga çıkarırım.
  • cevabı;

profesyonel bir boksör kiralayıp idrar yollarınızın olduğu bölgeye sağlam bir yumruk attırtmak sureti ile.

olan sorudur.
  • ishal olunarak olabilir.

bana benziyo gibi geldi.

ishal olmak için kaynamış mısır, sıcak kavun, zeytin yağı ve soğuk ayran kombinasyonunu deneyebilirsiniz.
  • neymiş amk bu regli olayı, başıma mağma patlıyor sanki içeride. bu kadar da pozitif ayrımcılık yapılmaz ki. sanki binlerce yıldır kadınlar bu tür sancılar çekmedi, yok nasıl doğum yapacam derdi çıktı bir de, zaten bölünerek çoğaldık bugüne kadar. sırf kendini önemli hissetme hastalığı başkaları ilgi göstersin el üstünde tutsun her türlü salak saçma fiiliyatıma katlansın dayatması. bu ilgi manyaklığı nedir ya, bi kendiniz olun ya, birey olun amk, lafa gelince kadın da bireydir, erkeklerin korumacı tavrına gerek yoktur, hesabımızı öderiz tribini yapıyorsan sayın abla o siktiğimin regli sancını da tek başına çekersin.
  • karninizin ve belinizin uzerinden kamyon geçirip, 100 kiloluk bir adama karninizi yumruklatarak empati yapılabilirsiniz. yada kitliktan cikmiscasina cikolata kazanina düşüp hepsini yemek isterseniz full empati kurarsiniz.
  • regl olan kadın, kendisiyle empati kurabiliyo mu ki ? kurulmaz...
  • yaklaşmamanız şiddetle önerilir ... empati , manevi destek, psikolojik şişirme hikaye ... bırakın kendi haline ... normale döndüğünde sizinle iletişime geçecektir.
  • bir deneyin diycem ama kulağa pek mantıklı bir hareket gibi gelmiyor.
    işe yarayan formüller için ciddi para dökecek erkekler hatta şirketler olabilir.
    üstesinden gelene güzel bir iş yatırımı fikri aslında.
    bu yönde bir danışmanlık şirketi kurulursa bir çok uluslararası şirket sıraya girebilir bile :)
  • (bkz: anlayamazsın)
  • sünnet olan küçücük bir erkek çocuğuyla nasıl kuruluyorsa öyle kurulur.