şükela:  tümü | bugün
  • evet evet, bu tam uydu.

şu son dönemin zırva bir muhabbeti var: regl. ınsanoğlu var olduğundan beri süregelen doğal ve gayet siradan, bir kadının fizyolojik olarak üreyecek hale geldiğinin habercisi bir olayı, bu denli kim mide bulandıran hale getirebilirdi? bu, ucuz feminist güruhlar tabii ki.

yok efendim, regl oldum diye bağır, istersen kıçını yırt yine bağır. yetmedi doldur kadehe, milletin gözünün içine baka baka yudumla , utanmaymis...

neymiş efendim, regl olunca özel beklentiler, ayrımlar gosterilecekmisler falan..

neymiş, ped reklamında kan görmek istiyorlarmış.

gibi gibi daha aklıma gelmeyen say say bitmeyecek onlarca zırvayla, reklamın iyisi kötüsü olmaz deyip ilgi bekleyen, nerden geldiği bilinmez bir kuyruk acısının nefretini taşıyan zavallı feministlerin yaptığı bir tür orospuluk türü.

hayır bu sığ türlerin, dayattirdigi zırvaları desteklemeyen kadınlara da, yobazsin, eziksin, eğilmişsin minvalinde nefret kusuyor bunlar, sözlükte bile görüyoruz. feministlermiş bir de, ulan şaka bile olamazsiniz siz. (bkz: swh)

orospu kelimesini de bizzat seçtim. hani, göğüs acmaktan baska bir eylem vasfı olmayan feministleri savunurken, bak sizlerin dikkatini çekiyor diyordunuz ya, hah, bu da işte ondan. (bkz: swh)

ve bir de belirtmek isterim ki, dünyada milyarlarca kadının yaşadığı bu sıradan durumdan kimse utanmıyor, kimse tiksinmiyor, kimse kötü bir şey sanmıyor hatta kimsenin umrunda dahi değil.

hadi simdi, yeni bir şey bulana kadar bunla primcilik oynamaya devam edin.