şükela:  tümü | bugün
  • ne yapacağını bilemeyen erkek davranışı.
    oysa yapılması gereken sık dişini demek yerine sevgilinin ağzını her açışında içeri bir adet majezik tıkmaktır.
  • panikleyen erkektir. çözümü ise gayet basit.

bir adet kare antep fıstıklı damak çikolata alıp kız yerken sıkıca sarıl. sana bir daha aşık olsun.
  • cümle sonundaki "majezik" kısmına kadar iyi gidiyor.

bkz

(bkz: düşenin dostu olmaz)
  • yanlış telkindir.
    anamdan bildiğim bir yöntemi tavsiye ederim ki işe yaramadı diyene rastlamadım.
    kalın ve kuru bir havluyu alıp ütüyle iyice ısıtın ve kasık taraflarına doğru genişcene sarın ve bir müddet bekleyin.
    sonra bana kendi inannış tercihlerinize göre pozitif enerji gönderin.
  • sıcak ellerinizi kadının karnına koyun bekletin. hiç majeziğe falan gerek kalmadan enerji akışı ile ağrı geçer.( milattan önceki zamanlarda oluyordu öyle tecrübe ile sabittir. şimdi bi ağrı kesici al nasihati duyuyorum;)) eskiden olsa bozulacağım şeye şimdi gülüyorum. büyümek neydi? büyümek alınmamaktı, beklentileri düşürmek ve eğlenmekti:))
  • yapılmaması gereken davranıştır. o sancının verdiği gözü dönmüşlükle, sık dediğiniz dişlerler bi yerlerinizi koparabilir çünkü. en iyisi, bir sıcak su yorbası, bi battaniye, biraz sıcak içecek ve çikolata, bi de dize yatırıp sırtını, belini ovalayın, tamamdır.