şükela:  tümü | bugün soru sor
  • eleganlıkta aşmış otel.

http://www.regnumhotels.com/tr
  • o kadar güzel bir otel ki, g 20 zirvesini de tüm üst düzey organizasyonları da hakediyor.
    ayrıca komik bir çıkarım ama bu haberden sonra g 20 liderleriyle aynı salonda konferansa katılmış olacağımı bilmekten pek bir mutlu oldum..

http://www.haberler.com/…-yapilacak-7208754-haberi/
  • bugün dünya gündeminde birinci sırada olan g20 zirvesinin toplantı ve yemeğinin yapıldığı ana otel. böyle bir organizasyonda ana otel olabilmek kolay iş değil. açıldıktan birkaç yıl sonra maxx royal ve calista gibi rakiplerinden sıyrılıp ana otel olmuş; ortamını ve hizmetini merak ettirmiştir.

not: işbu entry, günün birinde editlenecektir.
  • maxx royal tamamda ,calista antalyada ilk 20 de yer bulamaz
  • bu otel ilk acilisinda konaklamistim. hatta daha hazirliklari bitmemisti. ama o zaman bile muhtesemligi gozumu almisti. kendi icinde carsisi bile vardi. yemek kalitesi, odalari inanilmazdi. burada her sey dahil kavrami anlamini buluyor. buradan sonra hicbir otelden ayni keyfi alamadim.

once chelsea'nin genc takimi ile anlasmasi simdi de g-20 zirvesi gosterdi ki turkiye'de bu capta organizasyonlarin yapilabilecegi en guzel mekan.
  • sahibi, yönetim kurulu başkanlığını fikret öztürk'ün yaptığı öztürk grubudur.
  • şimdiye kadar bulunduğum en lüks otel burasıdır. sunulan lüksü anlatamam size. zenginlerin yaşadığı hayata şahit olmak ilginç bir deneyimdi. nasıl hayatlar var lan diyor insan.
    yediklerinden içtiklerine her noktada farklı bir hayat kalitesi.
  • turkish airlines open 2016'nın düzenlenecek olduğu, belek bölgesinin en lüks oteli.
  • bizzat sektorun icindeki duyumlarima ve gorduklerime dayanarak diyebilirim ki turkiye'deki en kaliteli otel.

bir ucundan bir ucuna gitmek neredeyse 1 km. bunun icin buggy tabir edilen minik arabalar var. 600 odasi vat ancak bunlarin bir kismi villa biciminde ve direkt havuz kenarinda.

isin guzelligi misafir profili de yuksek. fiyatlardan dolayi herkes gelemiyor - muadillerinin 3 kati - ve bu da kaliteye yansiyor.

maliyeti 200 milyon euroymus. ama gercekten o luksu hissediyorsunuz.
  • şu ana kadar gördüğüm en iyi otel. kusursuz tanımını sonuna kadar hak ediyor. neden g20 zirvesinin burada yapıldığını daha iyi anlıyor insan.