şükela:  tümü | bugün
 • fotograf sanatçısı kişi. 2003 yılında afiap (uluslar arası fotoğraf sanatçısı) ünvanı ile ödüllendirilmiş, 2008 yılında şinasi barutçu kupasını, 2009 yılında sami güner kupasını, 1999 yılında isviçre'de dünya kupasını kazanmış 2004 yılında ingiltere'de mansiyon almış ve ülkemizi daha birçok ülkede davet, sergi, söyleşilerde temsil etmektedir. bi de upi türkiye temsilcisiymiş.
 • konya beyşehir dogumlu fotograf sanatcisi
 • fotoğrafı kendi için çeken oyun olarak gören ve hobisinde ciddi anlamda başarılara imza atmış mütevazı bir fotoğraf sanatçısıdır.

  dün gezen bilir adlı sunumunu dinleme ve sanatçıyla tanışma fırsatı buldum fotoğraf nedir üst düzeylere nasıl gelinir canlı örneği idi.yine sayesinde oldukça başarılı vietnamlı fotoğrafçı nguyen vu phuoc ile de tanıştık. http://www.nguyenvuphuoc.com/

  en çok etkilendiğim kısım ise konya sillede kurdukları fotoğrafçılık derneğine üye kabul şartlarını sorduğumuzda, referans üyelerin adayları değerlendirirken fotoğraflarına bakmadıklarını kişilik olarak nasıl biri dürüst mü paylaşımcı mı uyumlu mu bu gibi değerleri kriter edinerek üye kabul ettiklerini söylemesi beni daha da mutlu etmiştir.

  ödüllerini sergilerini yaz yaz bitmez.
  http://www.rehabilir.com/