şükela:  tümü | bugün
  • sürekli yorum isteyerek sıkan bir youtube kanalı.tamam hocam yorum yaparız allah aşkına "yorumlara yazın hocam anladım diye,yok bende öyle düşünüyorum diyorsanız yazın"falan deyip durma.tamam su yakmıyor senin de para kazanman lazım ama böyle yapınca da samimiyetsiz oluyor.
  • konuyu her seviyeden öğrenci için anlatan,baymayan ,dikkati her an dinç tutan bir kanal.
    kesinlikle öneririm matematiğin "m" sine dahi katlanamayan biri olarak mehmet hocayı severek takip ediyorum :)
  • youtube'daki en iyi matematik kanallarından birisi. ağzına sağlık hocam, hiç sıkmadan anlatıyorsun. derste anlamadığım ne varsa senin sayende anlıyorum.
  • sen de yoruma yazsana
    kahve çok güzel oluyor yeeeeaaa

keşke sadece ders anlatsan da bizi baymasan
  • mükemmel matematik anlatan tatlı mı tatlı bi hocamız
  • youtube'da sınava yönelik matematik konularını güzel ve samimi bir şekilde anlatan kanal.

gönder gelsin be hocam.
  • skindirik soytarıların sıfır emek ,uyduruk videolarına beğeni kasan ergen piçler!

bu videolarda nasıl emek var anlamaz.

bir matematikçi olarak alkışlıyorum bu kanal sahibi kardeşimizi...
  • kanalında düzenli bir şekilde playlistler oluşturarak, konuyu belirli bir sırayla izleyebilme kolaylığı sağlayan matematik kanalı. kanal düzeni çok önemli bir kriter bence. örneğin bir ders kanalında videoların bir düzeni yoksa, öğrencinin motivasyonu da düşüyor. bir çok kanaldan matematik dersi dinledim fakat içlerinde en iyisi, içtenlikle söyleyebilirim ki, bu hocamızın kanalıydı. bir konuda sorulabilecek çoğu soru örneğini sıkmadan, baymadan, gereksiz muhabbetlere girmeden anlatıyor. keşke daha önce keşfetseymişim.
  • emeğinin hakkını sonuna kadar veren bir hoca, youtube'daki tonguçtur, şenol hocadır bilmemnedir fasa fiso. çok samimi anlatıyor. eğer mat kasacaksanız üni sınavına dershaneye gideceğinize şunun gibi kanalları izleyin daha iyi anlarsınız hemde paranız cebinizde kalır.
  • işini gerçekten seviyor, böyle öğretmenleri ayakta alkışlarım. okuyorsan şayet: hoş yorumlarını, mizacını anlatımlarına daha çok kat öğretmenim.
hesabın var mı? giriş yap