şükela:  tümü | bugün
  • sahte psikolog çağla düvenci sönmez (bkz: socialmom) isimli hanımefendiye binlerce liralık hediye kolye gönderip, reklam işbirliği yaptıkları kişiler hakkında kendilerine bilgilendirme yapan kişilere "fiyatımızı da reklam vereceğimiz kişileri de biz belirleriz, kadini sevmiyorsanız sayfasına bakmayın" şeklinde varoş cevaplar veren kuyumcudur kendileri. karşılarında saygısını bozmadan sakin sakin cevap veren insanları engelleyecek kadar da düşüktürler.
  • nişantaşı'nda iki, alaçatı'da bir mağazası olan kuyumcu. şahane tasarımları, çok ilgili çalışanları ve pek güzel bir aplikasyonları var *

bir de sevgililer günü indirimi yapmışlar ve mağaza erkek müşteri dolmuş *

ekleme: çok değerli (!) influencer socialmom'la reklam yaptıklarını iletti yazar arkadaş. açıkcası gerçekse de çok şaşırmam. her ne kadar kendilerinden yaptığım her alışveriş tecrübesinden memnun kalsam da (belki de çoğu online olduğu için) en son mağazalarına gittiğimde maruz kaldığım insanlar ve konuşmalar (trendyol'dan toplantı (!) için gelen kadınlar ve insanlara sosyal medya pazarlama stratejileriyle nasıl gına getirttiklerini gülerek anlatmaları, başka bir takı firmasının kendisine instagramdan reklam yapsın diye verdiği parçayı düzeltsinler diye gelen cicişler kıvamlı abla ve "ayy mustafa bu sonuçta benim işim yoksa onların takısını takıcağımdan değil" diye gevşek konuşması...vb) bu nasıl hayatlar diye düşündürtmüştü. virüs gibi yayılan bu avam sosyal medya ünlülerinden, pazarlamasından, yalanlarından... kurtulacağımız günleri iple çekiyorum.
  • (bkz: #85317231)
  • şimdiye kadar 3 parça ürün aldığım ve hepsini severek kullandığım bir kuyumcudur. takıları çok hafiftir , belki gram açısından ederini karşılamaz ama sırf 24 ayar olsun diye sarı altın alıp evde bekletmektense en azından aldığımızı kullanabiliyor olmak daha iyidir diye düşünüyorum. yatırım için asla tavsiye edilmez ama görsel için düşünülebilir.
  • evet tasarımları güzel bende severek almıştım.ama aldığım her kolye 1 ay kullanmadan paramparça oldu.mahallemdeki kuyumcuma goturdum altını çürük dediler.herneyse sonra reis kuyumculugu aradım tekrar değiştirelim dediler.değiştirdiler sağolsunlar ama sonra aynı sekılde yenı aldıgım kolyede paramparca oldu.bu böyle 5 kere falan oldu her değişimde modelde değiştirmeme rağmen.ayrıca orda calısan calışanlar aşırı derecede ukala ve kaba .bence almayın paranızla rezil olursunuz.eleştiriyi de asla kabul etmiyorlar hemen engelli basıyolar.bu kadarda kompleksi bir mağaza.madem ürünlerinize güvenmiyorsunuz ozaman yorum kısmını komple kapatın.
  • oradan daha pahalıya alacağınız diğer ürünleri gayet ederine diğer kuyumcularda da artık bulabilirsiniz.
    önceleri evet farklı modeller var diye tercih etmiştim fakat üstteki arkadaşın da belirttiği gibi sahipleri ve orada yer alan dayı tipli olan bir adam çok kaba ve ukala tipler.
    altın alıyosunuz triko tişört değil, siz çıktıktan sonra sizden zaten çok var mantalitesiyle hareket ettikleri için ürün hakkında herhangi bir yorum da yapamıyorsunuz.
    tavsiye etmiyorum.
  • şımaran, şımardıkça da özelliğini kaybeden kuyumcu.
    pasajın içinden çıkıp ana caddeye dükkan açmakla olsaydı keşke
  • altın değerinden ziyade tasarımları ile ön plana çıkan ürünler satan post-modern kuyumcu. artık çoğu markanın günlük kullanıma uygun modeller çıkarması ile pek post modern sayılmaz ama yine de bu kadar çok çeşidi bir arada barındıran ender yerlerden biri. altın kaplama diye bijuteri ürünleri alacağıma, 14 ayar altın alıp hiç değilse uzun yıllar kullanırım diye düşünüyorum şahsen.
  • 2 gün önce sevgilim için bi sipariş vermiştim buradan. bu gün aradığımda kargoya verilmiş fakat dağıtıma çıkmamış olduğunu söylediler. kargo şirketlerinin yoğunluğundan dolayı.

1 saat sonra ise aradıklarında kargo şirketinden siparişimi geri aldıklarını ve özel bir kuryeyle bu gün teslim edilmek üzre yola çıktığını söyleyerek beni çok mutlu ettiler.

tanım: tasarımları inanılmaz güzel olan yüzüklere sahip fırmadır efendim..
  • asla alışveriş yapılmaması gereken kuyumcumsu.
    bu adamların instagram sayfasındaki takılara bakıp tasarım ciddi ciddi tasarım demek gülünç zira zincirin ucuna bir kalp takmak ne bir tasarım ne de faiş fiyatlarla chopard edasıyla kakaladıkları dandik takılar bir altın. -

hediye almış olmasaydım, parayı aldıktan sonra müşterisine küfür edecek kadar kendilerini nimetten sayan bu kahve ağızlı kuyumcuyla muhattap olmuş olmazdım.

instagramdaki fotolara aldanıp da bu adamların takılarını bir halt sanan ve almaya niyetlenen kim olursa uyarmak isterim ki aldığın ürün o fotoğraftakiler gibi durmuyor, üstelik ürünleri daha aldığınız anda çizilip kırılıyor, ne bir garanti ne bir değişim, ve bu durumu kendilerine iletmek istediğinizde karşınızda ne bir sorumlu ne profesyonel bir muhattap bulabiliyorsunuz. üstüne küfürünüzü de yiyorsunuz.

çünkü adamların iyi bir takıdan daha çok iyi bir fotoğrafçısı ve ışıkçısı var.

diğer bir yandan aldığınız ürün zaten çok düşük ayarda ve bakır olduğundan, kırılıp çizildiğinden, bir yerine koydukları taşlı pırıltıları diğer köşesine koymadıklarından maddi bir değeri de yok.

çok beğendiyseniz ucunda noktacık olan zincirini - pardon tasarımı- gidin bir kuyumcuya; çok daha kalitelisini, çok daha güzelini çok çok daha uygununu bulursunuz da yaptırırsınız da hem düzgün muhattabınız olur, hem sinirleriniz yıpranmaz, zamanınız enerjiniz de heba olmaz.

ama yok, çok param var birazını çöpe atar gibi gibi yapıp haketmeyen insanlara kazanç sağlamak istiyorum dersen bir şey diyemem buyrun ilk adres bu avam kuyumcudur.