şükela:  tümü | bugün
  • ege üniversitesi tıp fakültesinden mezun olmuş, uzmanlığını istanbul tıp fakültesi çocuk sağlığı ve hastalıkları anabilim dalı’nda tamamlamış profesör doktor.
  • izmir amerikan lisesi ve ege tıp fakültesi'nden birincilikle mezun olmuş, 4 dil bilen, şu an istanbul üniversitesi, cerrahpaşa tıp fakültesi çocuk sağlığı ve hastalıkları ana bilim dalı çocuk hematoloji-onkoloji bilim dalı'nda görev yapan profesör doktor. çalıştığı hastaneler, kazandığı burs ve ödüllerle başarı budur dedirtmiştir. sadece teorik alanda değil klinikte de hasta çocuklara, ailelerine yaklaşımı ve öğrencilerine olan tutumuyla gerçekten idolüm olmuştur. hocam olduğu bir kaç ay için bile kendimi şanslı sayıyorum. daha iyi bir çocuk onkoloğu nasıl olunabilir hayal edemiyorum.
  • gurur duydum ve çok alçak gönüllü imiş
  • kendisi doktorum olur. işini çok severek yapan, hastasına çok ilgi gösteren bir doktor. umarım uzun yıllar çalışır ve başka çocuklarında iyileşmesine yardımcı olur.
  • muhteşem bir insan. muthiş. gerçekten kendisini tarif edecek söz bulamıyorum. hoca gibi hoca. insan gibi insan. inanılmaz bilgili. inanılmaz sevecen ve mütevazi. şifa dağıtıyor. kimsenin çocuğu hasta olmasın ama olursa da rejin hocaya ulaşsınlar. hayatımın sonuna kadar minnetle anacağım. sağlıkla uzun yıllar yaşasın ki başka çocuklara da şifa versin. her gördüğümde sarılmak istiyorum kendisine, canım hocam.