şükela:  tümü | bugün
  • sabah sabah yaran haberdir. chp milletvekili tufan köse ankara’da bulunan rekabet kurumu merkez binasının tadilata sokularak yönetici odalarına duş bölümleri yapılmasına karşı şu efsanevi soruyu sormuştur;
    “rekabet kurumu'nda ne iş yapıyorsunuz da duş almanızı gerektirecek bir durum oluyor?”

sermaye artışı yapan her şirketten onbinde dört pay alan kurumda demek bambaşka bir ortam varmış.

haber
  • vergilerimizin böyle işe yaramaz kurumların götü boklu yöneticilerinin odalarına duş yapmak için harcandığının göstergesi olan rezalet.
    artık ne için istediklerini bilemem belki de daha rahat abdest almak için yaptırıyordur mübarekler. koskoca rekabet kurumunda çalışıyor adamlar, onların da hakkı değil mi duşakabinli banyo! reisin dediği gibi itibardan tasarruf olmaz garibandan tasarruf olur, bu yüzden asgari ücreti 2300 tl yapamazlar. allah topunun belasını versin de kurtulalım bu siyasal islamcılardan. *
  • a: -ben çıkarmadan üç attım
    b: -o ne ki hacı ben beş attım.
    c: -ooooo neler var oğlum. johny sinns diye kel biri var allah seni inandırsın ben diyim 3 sen de 5...

(bkz: rekabet)
    edit:
    bu arada reise yanlış olmasın.
    (bkz: johnny sins)
    kamu spotu babımda dursun şöylece.
  • bence vergi daireleri, tekel bayileri ve araba bayilerine de bir banyo ve duş lazım, ama bu sefer müşteri için.
  • bi bilezik verin de atalım bari.
  • (bkz: özel dosya) *
  • (bkz: sikiyorlar ama cenabet gezmiyorlar)
    diye savunan birileri çıkmazsa ben de bir şey bilmiyorum. suç bunlarda değil, bunları oraya getirip açlıktan nefesi kokan orospu çocuklarında.
  • devlet dairelerinde, mesaiye kalan bir kurum iseniz ya da, sahada çalışan bir kurum iseniz(örn: gıda tarım ve hayvancılık müdürlüğü, emniyet müdürlüğü vb) müdür odalarında ve personelin genelde gelen vatandaştan bağımsız bir yerde duş alabileceği yerler oluyor. ama rekabet kurulu bunlardan hangisi ben bilemedim.
  • google çalışma ortamına gıpta edenlerin buraya bir banyo yapıldığı diye kudurması olayıdır. rekabet kurumu bağımsız idari otoritedir. kendi geliri vardır. vergilerle ilgisi yoktur.