şükela:  tümü | bugün
  • sabah sabah yaran haberdir. chp milletvekili tufan köse ankara’da bulunan rekabet kurumu merkez binasının tadilata sokularak yönetici odalarına duş bölümleri yapılmasına karşı şu efsanevi soruyu sormuştur;
    “rekabet kurumu'nda ne iş yapıyorsunuz da duş almanızı gerektirecek bir durum oluyor?”

sermaye artışı yapan her şirketten onbinde dört pay alan kurumda demek bambaşka bir ortam varmış.

haber
  • a: -ben çıkarmadan üç attım
    b: -o ne ki hacı ben beş attım.
    c: -ooooo neler var oğlum. johny sinns diye kel biri var allah seni inandırsın ben diyim 3 sen de 5...

(bkz: rekabet)
    edit:
    bu arada reise yanlış olmasın.
    (bkz: johnny sins)
    kamu spotu babımda dursun şöylece.
  • bence vergi daireleri, tekel bayileri ve araba bayilerine de bir banyo ve duş lazım, ama bu sefer müşteri için.
  • bi bilezik verin de atalım bari.
  • (bkz: özel dosya) *
  • (bkz: sikiyorlar ama cenabet gezmiyorlar)
    diye savunan birileri çıkmazsa ben de bir şey bilmiyorum. suç bunlarda değil, bunları oraya getirip açlıktan nefesi kokan orospu çocuklarında.
  • devlet dairelerinde, mesaiye kalan bir kurum iseniz ya da, sahada çalışan bir kurum iseniz(örn: gıda tarım ve hayvancılık müdürlüğü, emniyet müdürlüğü vb) müdür odalarında ve personelin genelde gelen vatandaştan bağımsız bir yerde duş alabileceği yerler oluyor. ama rekabet kurulu bunlardan hangisi ben bilemedim.
  • google çalışma ortamına gıpta edenlerin buraya bir banyo yapıldığı diye kudurması olayıdır. rekabet kurumu bağımsız idari otoritedir. kendi geliri vardır. vergilerle ilgisi yoktur.
  • en sıradan hastane vs gibi yerlerde de yönetici odalarında duş, dinlenme alanı vs oluyor. ben duş olayını hiç anlamadım o ayrı mesele de neden rekabet kurumu üzerinden söylendi?