• sabah sabah yaran haberdir. chp milletvekili tufan köse ankara’da bulunan rekabet kurumu merkez binasının tadilata sokularak yönetici odalarına duş bölümleri yapılmasına karşı şu efsanevi soruyu sormuştur;
    “rekabet kurumu'nda ne iş yapıyorsunuz da duş almanızı gerektirecek bir durum oluyor?”

sermaye artışı yapan her şirketten onbinde dört pay alan kurumda demek bambaşka bir ortam varmış.

haber
  • (bkz: sikiyorlar ama cenabet gezmiyorlar)
    diye savunan birileri çıkmazsa ben de bir şey bilmiyorum. suç bunlarda değil, bunları oraya getirip açlıktan nefesi kokan orospu çocuklarında.
  • a: -ben çıkarmadan üç attım
    b: -o ne ki hacı ben beş attım.
    c: -ooooo neler var oğlum. johny sinns diye kel biri var allah seni inandırsın ben diyim 3 sen de 5...

(bkz: rekabet)
    edit:
    bu arada reise yanlış olmasın.
    (bkz: johnny sins)
    kamu spotu babımda dursun şöylece.
  • oyle bir çürümüşlük var ki.. ya kizmiyorum bile artik. agzinda disi olmayip, hunharca destekleyen savunan mallar oldugu surece bu daha da gider.

şaka gibi haber. fahişe de getiriyorlar demek ki. ben mi kötü düşünüyorum ya.
  • turkiyede o kadar işe yaramaz, şu an kapısına kilit vurulsa hiçbir etki yaratmayacak kurum var ki...ustune bunlara da devasa bütçeler veriliyor. bütçeyi artırıp geri vermemek için sene sonuna doğru, saçma sapan yerlerde o paraları eziyorlar. yurtdışı gezileri, bina oda tadilatları, yüksek tutarlı gereksiz kiralamalar,antalyadaki otellerde yapılan seminerler... yazık günah bu memleketin vergilerine. o kadar hoyratlığa rağmen iyi batmıyoruz.
  • bi bilezik verin de atalım bari.
  • bence vergi daireleri, tekel bayileri ve araba bayilerine de bir banyo ve duş lazım, ama bu sefer müşteri için.
  • özendim lan şimdi.

keşke bizim dairede de duş olsa, sabah işe koşarak gelsem de işte duş alıp mesaiye öyle başlasam.
  • türkiye'de insanlar arsız, bir iyi niyet göster tepene çıkar. bir üzerine git kuyruğunu saklar.
    kimsenin umursamayacağı, bizim kıçımızı yırtacak olay.
hesabın var mı? giriş yap