şükela:  tümü | bugün
  • ücretli abonelik karşılığında reklamsız ve daha hızlı www.sozcu.com.tr hizmetidir.
    ancak biraz uyanıklar. kullandıkları çerezler 2 günlük. 2 gün sonra klasik sözcü açılıyor ve tekrar oturum açılması gerekiyor. tabi bu geçen sürede yine reklamlara maruz kalınıyor ve hit'ler artıyor.
    ayrıca bu reklamsız versiyonun fotoroman şeklindeki bol sayfalı 3 cümleli boş haberlere bir engel getirmediğini de belirtelim.
  • abone olmaktan ısrarla kaçındığım gazete versiyonu. adblock kullananlar için geliştirildiğini düşündüğüm bu versiyon bana göre haber alma özgürlüğüne darbe vuruyor. tamam anladık reklam gelirine ihtiyacınız var ancak bir köşe yazısı veya önemli bir son dakika haberi okumak için o koca koca reklamlarla dolu bir sayfayı ziyaret etmek insanın hoşuna gitmiyor sayı gazete yetkilileri. sırf sizi okumak adına reklamsız sözcü uygulamasını edinmeyeceğim bilesiniz.
  • illallah dedirtti artık, siteniz sizin olsun. bu nedir kardeşim adblocker'ı kapatıyoruz her haberde bir daha reklamsız sözcü çıkıyor.
  • ıos uygulamasını kullanıyordum uzun zamandır, az önce kaldırdım telefonumdan. kişisel bilgisayarımdan zaten girmiyordum adblock'u engelledikleri için ve mobil uygulamalarında nispeten daha az reklam çıkıyor diye kullanıyordum. sabah sabah iki haber bakayım diye girdim ama okumaya çalıştığım ilk haberde sayfa kaydırmaya çalışırken bile 3 kez 10'ar saniyelik reklama maruz kalınca sinir olup silip attım. bu kadar para odaklı habercilik olmaz. illa gazetenizi alıp okumak zorunda değilim. insanların haber alma hakkını gasp ediyorsunuz resmen.
  • sözcü okumayı bıraktıran uygulamadır. okuyucuya bu derece dayatma yapmak tam bir saçmalıktır.

(bkz: şekilsiniz ya)
  • sayfa yüklenirken arka arkaya esc tuşuna basılarak yönlendirmesi durdurulabilen sitedir.
  • reklamsız haber okumak isteyenler için geliştirilmiş gazete aboneliği. ilk çıktığı zamanlar aylık 5 lira yıllık 50 liraydı. o zaman kabul edilebilecek seviyedeydi. ama şimdi aylık 11 lira yıllık 110 ve ya 111 lira mı ne oldu. ayrıca eskiden mobil uygulamada baskı gazeteye ücretsiz erişim varken artık oraya da reklamsız sözcü yani sözcü plus aboneleri erişim sağlayabiliyor. yılmaz özdil'in halk arenasında dediğine göre gazetenin sahibi burak akbay sözcünün internet sitesi için çok ciddi yatırımlar yapmış ve en iyi yazılımcıları işe almış. ilk zamanlarda sorunluydu bu aralar düzgün gibi ancak fiyat pahalı bir. ikincisi ücretsiz okumak isteyenler için abartı reklam var. yani zorla reklamsız sözcü plus sattırma çabası mevcut. bu yanlış. kaldı ki sözcü tr çapında en çok satan gazeteyken neden bu kadar çok reklam gelirine ihtiyaç var o da ayrı soru. en son yıllık reklamsız sözcü plus aboneliği alana istediğiniz yazarın 1 kitabı hediye kampanyası başlattılar. zorla bir satış çabası reklamların aşırı olması ve abonelik fiyatların pahalı olması sözcü okumayı bıraktırabilir çünkü ücretsiz okumak tam bir eziyet haline gelmiş durumdadır. bu kadar zorlama yapılmamalı reklamlı olsun ama okumaya engel olmasın. abonelik satacaksın fiyatları ortalama yap herkes alsın. pazarlama politikaları yanlış dediğimdir.